Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak azért nem válok, mert...

Csak azért nem válok, mert félek a feleségemmel hagyni a gyerekeket. Ezzel jót, vagy rosszat teszek nekik?

Figyelt kérdés
Nem épp a legjobb anya és feleség. Az a baj vele, hogy csak az után gondol bele a cselekedetei következményeibe, miután megtette őket. Elhiszem, hogy szeret minket, de odáig jutottunk, hogy nem vagyok képes megbízni benne. Hiszékeny, nem tud koncentrálni, csak a csodának köszönhetjük, hogy nem érte még komoly baleset a gyerekekkel a hanyagsága miatt. Már nem szeretem, de nem tudom, mi lenne, ha ő kapná a felügyeleti jogot, ezért tűrök.
2014. szept. 28. 14:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Látom sikerült megfogni a kérdés lényegét utolsó...


Hogy miért vettem el? Akkor még viccesnek találtam a hülyeségét. Ennyi. Mielőtt megég az ember, nem gondol bele, hogy meg fog égni.

2014. szept. 28. 19:50
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem tartom jó ötletnek csak a gyerekek miatt együtt maradni vele. Válás esetén beszéld meg vele a közös gyerekfelügyeletet, így fele időben veled vannak, a másik felére is nagyobb rálátásod marad. Kérdés az is mekkorák a gyerekek, mennyire nem tudnak magukra vigyázni, illetve kérhetsz családi segítséget is ha a feleséged rokonságában van nagyszülő, ilyesmi. Mert ha tényleg olyan a feleséged mint amilyennek leírtad, akkor nyilván a családja is ismeri és nem fogják magukra hagyni a gyerekeket.
2014. szept. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Apuka meg csak nem is valaszol olyan otletekre, hogy vele legyenek a gyerekek, nevelje oket, de meg kozos felugyelet sem erdekli.
2014. szept. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
De hogy gyújtotta fel kétszer a karácsonyfát?! Minek tesztek akkor rá gyertyákat? Mással nem nagyon lehet felgyújtani...Az hogy "kétbalkezes" egy picit tág fogalom...! És mi az hogy moslékot főz? Közösen nem próbáltatok főzőcskézni-hátha tanul tőled? Ez évek után derült ki? Vagy teljesen értelmi fogyatékos a párod-ami neked vicces volt pár éve-ez esetben nincs értelme maradni, kérd a gyerekelhelyezést. Ha nem fogyatékos csak fáradt/nincs segítsége/stb..akkor sincs értelme maradni,mert az neki se élet, olyan férj mellett aki így beszél róla.
2014. szept. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!