Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy baj, ha másnak mutatom...

Nagy baj, ha másnak mutatom magam a páromnak mint amilyen vagyok?

Figyelt kérdés

Azért teszem mindezt, hogy megtartsam a páromat.


Pl: Nem akarok férjhez menni mégis megteszem mert tudom, hogy neki ez fontos.

Olyan zenéket hallgatok amik nem az én stílusom, de azt mondom neki, hogy a kedvencem csak azért, hogy imponáljak neki.

Szerintetek ez jó így?


2014. szept. 28. 20:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

Ne hallgass olyan zenét, amit nem szeretsz.

A házasodásról az a véleményem, hogy ha az egyik fél nem szeretne, mert neki csak papír, de a másiknak fontos, akkor engedjen az, aki csak papírnak tartja.


De összességében nem jó másnak kiadni magunkat, mint akik vagyunk.

2014. szept. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem jó. Előbb-utóbb előjön a valódi éned, és akkor mit csinálsz? Vérig leszel sértve, hogy te mindent megtettél érte, ő meg mégis lelépett?
2014. szept. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó. Ha szeret, elfogad olyannak, amilyen vagy. Nem is kell mindenben egyet érteni. :)
2014. szept. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha már valaki a párkapcsolatban is megjátssza magát, az rég rossz.
2014. szept. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nagy baj, ha szereted, akkor képes vagy érte kompromisszumokra, és ez fordítva is igaz. Nem muszáj azt mondanod, hogy az a kedvenc zenéd, vagy filmed, ami neki, elég, ha azt mondod, hogy neked is tetszik.

Ha együtt élsz valakivel, akkor egy kicsit fel kell adnod önmagad, hiszen ezt vállaltad.

2014. szept. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
Ha valakinek nem tetszel úgy,ahogy vagy, akkor máshogy se tetszél.
2014. szept. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Az egészet azért kezdtem el, hogy "becserkésszem" a páromat. Most meg már nem lehet visszatáncolni.
2014. szept. 28. 20:27
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
szerinted ennek így van értelme, hogy nem lehetsz önmagad és csak egy megfestett kép vagy?
2014. szept. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret,nem azért teszi,mert például ugyan azt a bandát szeretitek.Én egyszer csináltam ezt,hogy imponáljak egy srácnak.Letagadtam,hogy nézek bizonyos sorozatokat,mert tudtam,hogy ő nem szereti.Szerettem volna köldök piercinget,de tudtam,megtudtam,hogy ő neki nem tetszik,onnantól azt vallottam,hogy nekem sem.nagyon nehéz volt állandóan figyelni,hogy mire mit reagál és aszerint cselekedni.Nem is volt értelme.Sokkal felszabadultabb és vidámabb voltam,mikor vége lett az egésznek és önmagamat adhattam.Meg is találtam életem szerelmét,miután őt elengedtem.Szóval ha tényleg ezek az apróságok kellenek ahhoz,hogy veled maradjon,akkor minél előbb lépj tovább.
2014. szept. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez szerintem sem jó. Azért legyen veled,mert úgy szeret,és elfogad ahogy vagy. Jó nyilván ez nem azt jelenti,hogy önzően mindig csak a saját dolgainkat kell ráerőltetni a másikra,nyilván tudni kell kompromisszumot kötni egyes esetekben,de azért elég furcsa,hogy ahhoz,hogy megtartsd a párod ugyan azt a zenét hallgatod amit ő,és azt hazudod,hogy ez a kedvenced. Így hogyan tervezed a további életed vele? Egész élten át megjátszod magad? Holnap ha azt mondja az ő kedvenc étele a paprikás krumpli akkor azt mondod a tiéd is holott Te utálod? Vagy,hogy gondolod? Szerintem légy önmagad,csak úgy lehet boldog életed. Ha pedig úgy nem vagy neki,jó,hogy nem játszod meg magad akkor jobb is ha vége ennek a kapcsolatnak.
2014. szept. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!