Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy magyarázzam el a páromnak...

Hogy magyarázzam el a páromnak, hogy ha bántja a családom azzal engem is bánt?

Figyelt kérdés

Párommal 4 éve vagyunk együtt. 2 húgom van, 9 és 12 évesek. Nagyon türelmetlen velük és gyakran csúnyán is beszél velük. Sokszor veszekszünk ezért, hiszen természetesen nagyon nem tetszik, és védem a tesóim. De hiába mondtam már el neki, hogy ezt nem kéne, újra és újra csinálja.

Hogyan tudnám elmondani neki úgy, hogy el is érjek vele valamit?

Neki is van egy kis húga, sokszor mondtam neki, hogy majd én is ilyen leszek vele, de én képtelen vagyok igy viselkedni egy gyerekkel!


2014. aug. 21. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hogy voltál képes összeházasodni vele, ha ilyen a családoddal?
2014. aug. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Borzasztó gyerekes lenne így viselkedned az ő testvérével. Ezzel csak a kislányt bántanád.


Inkább kérdezd meg, hogy mit szólna hozzá, hogyha hozzád, vagy az anyukájához (vagy bárkihez, akit szeret) szólnának így, ok nélkül.


Vagy van oka a dolognak? Miért ilyen velük? Másokkal is ilyen, vagy csak a tesóiddal? Eléggé árulkodó dolog ez a jelleméről, hogy 2 kislánnyal csúnyán beszél.

2014. aug. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Hat biztos lesz egy pàr meccsetek de az a llényeg hogy legyel kovetkezetes es valahanyszor bunko veluk vagy szidja oket mindig csapjal balhet hogy lassa hogy ezt nrm teheti meg ebbol soha nem fogsz engedni. Meg fogja szokni (tapasztalat)
2014. aug. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ilyen bunkóva em tudnák egy közösségben élni. De te választottad. Biztos azt hitted (mint sokan mások), majd átneveled. Nagy tévedés.
2014. aug. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Aki így beszél egy gyerekkel, az szerintem jó ember nem lehet...nekem sincs türelmem hozzájuk, de inkább messzire elkerülöm őket, minthogy ordibáljak velük.
2014. aug. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
aki így viselkedik, az a saját gyerekével is így fog viselkedni, tele van kisebbségi gátlással, és ez csak rosszabb lesz Szakíts vele minél hamarabb.Nem tudod leszoktatni, mert valami gyerekkori sérelem lakozik benne és ezt te nem tudod megváltoztatni benne.Lehet hogy az apja ilyen vele, ezt látja otthon és ezt viszi tovább. Majd eljut tetlegességig is ha nem szakítasz vele elötte.
2014. aug. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem írtad hogy hány éves, de gondolom fiatal, mert éretlen.
2014. aug. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy van rá oka hogy bántja őket!
2016. ápr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Összeálltál egy undorító állattal, és mellette is maradsz, gratulálok a választásodhoz.
2019. dec. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!