Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Paromnak jobban tetszenek mas...

Paromnak jobban tetszenek mas nok mint en. Ez normalis?

Figyelt kérdés
3 eve vagyunk egyutt, es ma egy beszelgetesunk soran mondta nagyon szep vagyok, de van sok szebb no nalam, es volt par aki nagyon tetszedt neki, de nem csalna meg, es nem csalt meg tudom. De annyira zavar, hogy tetszenek neki mas nok. Szerintetek ez normalis? Nemet es kort is kerek a valaszoloktol.
2014. aug. 9. 20:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Huseget fogadott nem vaksagot, ettol fuggetlenul fullenthetet voölna hogy ne bantson meg 22N
2014. aug. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem amíg csak nézi, ne foglalkozz vele. Én is tisztában vagyok azzal, hogy vannak nálam sokkal-sokkal szebb nők (mi az hogy!), de nem zavar. Természetes, hogy a férjem megnézi, ami szép, de nekem a lényeg, hogy nem feltűnően és nyálcsorgatóan, hanem normális ember módjára. 39/N.
2014. aug. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha őszinte, akkor tök jó, viszont ha azért mondta, hogy megbántson, akkor az nem normális. Te ismered jobban, döntsd el.
2014. aug. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
En kerem ra mindig, hogy oszinte legyen, barmilyen banto is a dolog... csakhat nem ertem ha tenyleg szeret mert tetszik jobban neki mas no?
2014. aug. 9. 20:47
 5/26 anonim ***** válasza:
95%

Mindenkinél van szebb! Attól, hogy veled jár, még megnézhet más nőket is, ez nem megcsalás. Persze nem volt szép tőle, hogy ezt így megmondta neked, de legalább őszinte!

Én is szeretem a páromat, de bizony nem egy tipikus "szépfiú". :D Én is megnézek egy helyes pasit, mint ahogy ő is megnéz egy nagy mellű nőt. Nincs ezzel semmi gond. :)28N

2014. aug. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
77%
Én csak a "nagyon megtetszett" részt érzem hozzá bunkóságnak. Gondolom ő sem Brad Pit, hogy nála nincsenek jobb pasik. De azért ilyet mondani egy nőnek,hogy ja bocs vannak más nők akik tetszenek...
2014. aug. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Így van, mindenkinél van szebb. Én 160 cm vagyok és több, mint 80 kg, leírni sem merem, meg sem fordul a fejemben, hogy én vagyok a legszebb nő. Engem szeret, így kíván, szexinek tart, szépnek lát, de nyilván megnéz más nőket is. Nekem sem a férjem az ideálom, az én ideálom Rájen Réjnolc, a férjem pedig hosszú fekete hajú, körszakállas, mégis imádom :) Nem ez határozza meg az érzéseit :)
2014. aug. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok, 27 éves nő, a férjem 35 éves, 7 éve vagyunk együtt
2014. aug. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
96%
Azzal nincs semmi probléma, hogy más nőket szebbnek tart, de nekem az kicsit sok màr, hogy volt pár aki nagyon tetszett neki.
2014. aug. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
96%

Ha nekem a férjem azt mondaná, hogy nics szebb nö, mintén, akkor enyhén szólva is úgy érezném, hogy hülyének néz. Ugyanis pontosan tudom, hogy nem vagyok extrán szép, hanem teljesen átlagos.


Sokkal fontosabb számomra, hogy öszinte legyen, és ebbe bele tartozik az is, hogy nem mond ilyen haszugságot sem.


De azt soha nem is gondoltam, hogy azért akar velem lenni, mert szép vagyok, hanem mert jól megértjük és szeretjük egymást.

2014. aug. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!