Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor ha mások szerint...

Most akkor ha mások szerint rosszul beszélnek velem, és ciki számomra, akkor én vagyok hülye, hogy ezt nem érzem?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam egész eddig, hogy ahogy velem viselkednek pl: az osztálytársaim, vagy külső emberek azok rám nézve nem sértőek, mert mindig visszamondtam valamit, de általában mosolyogtam, sőőt szerettem is ezeket az embereket, és szerintem nekik sem volt velem semmi bajuk, egyátalán nem éreztem ezt. De nem tudom eldönteni, mert ma mikor odajött hozzám egy olyan ember, akivel már megszoktam, hogy általában úgy beszélgetünk,amit én is lereagálok, és ő tőle is mindig azt várom, mások miután elment megjegyezték, hogy:

-Oltott rendesen- meg, hogy- megkaptad jól'

Csak pilláztam rajta, mert kb 2 éve ilyen, és 2 éve nem érzem azt, hogy emiatt rosszabb lenne az életem, vagy az utcán nem mosolyognék rá, vagy ilyesmi...


Hülye vagyok, ha engem nem sértenek meg azokkal a dolgokkal, amikre mások azt mondják, hogy beoltottak vele? Vagy pedig csak máshogy reagálom le.

Én úgy gondolom semmi baj nincs, mivel nem bántanak...


2014. okt. 6. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Általában én se veszem magamra a barátaim ugratását- de csak a barátaimnak nézem el, és velük szemben engedem meg magamnak ugyanezt a stílust. Nem mindenkinek. Ezt bíráld felül magadban, hogy kinek milyen stílust engedsz meg. Lehet, hogy te toleránsabb vagy az átlagnál, vagy ilyen a humorod, vagy annyira be szeretnél illeszkedni, hogy inkább hagyod, hogy oltogassanak. Nézd meg a motivációját ezeknek az embereknek: mennyire a barátaid? Miben számíthatsz rájuk? Ők mikor keresik a társaságodat? Hívnak magukkal? Ha igen, mikor, és miért? Nem mindegy, hogy lábtörlőnek használnak, és te vagy az, akin röhögnek a hátad mögött, vagy csak szimplán ilyen a stílusuk.


Bátran vizsgáld felül a kapcsolataidat ez alapján. És aki csak lábtörlőnek használ, azt iktasd ki az életedből.

2014. okt. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Osztálytársi viszony, semmi több. Mivel fiú, én pedig lazább lány vagyok, nem veszem fel. Igen valóban talán az lehetett a gond, amiért a kérdést kiírtam, hogy amit én nem veszek fel, az másnak már szörnyű..azaz ha olyan karakter lennék mint ők, akkor én depressziós lennék! Ilyenkor adok hálát az égnek, hogy a poénokat, mégha kicsit talán sértőek is, lereagálom, és lepattintom magamról, visszaszólva...

Akkor mások szerint az sértő,amit én lereagálok.

Köszönöm:).

2014. okt. 8. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!