Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátomnak problémái vannak...

A barátomnak problémái vannak a munkahelyén és mikor hazajön ideges és alig szól hozzám hiába próbálok a kedvébe járni. De ha jön a haverja vele beszél rendesen . Miért ilyen velem? Másokkal meg normális. El lehet ezt sokáig tűrni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le vele nem ingerült, hanem normális hangnemben beszélgetni, mondd el, hogy neked ez a helyzet rosszul esik. Esetleg ne tőlünk kérdezd, hanem tőle, hogy miért teszi ezt veled? Azt is kérdezd meg, amire itt várod a választ, hogy el lehet-e tűrni szerinte ezt sokáig.
2010. jan. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Ne haragudj de nekem egy kicsit "meguntalak" szaga van.Valójában le kéne ülnötök egyet beszélgetni,de szerintem ha ahhoz nincs türelme,akit elvileg szeret,máshoz pedig van,akkor ez a dolog egy kicsit sántít.

Sokmindent megjártam a hosszú évek során,és hidd el tapasztalatból mondom,hogy valami nagyon nem stimmel a kapcsolatokban.

Beszéljetek minél előbb!!

2010. jan. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy a haverjával azért beszéli meg a problémáit,mert az megérti és tud neki legalább hasznos tanácsokkal segíteni.Te pedig nem.Beszéljétek meg a dolgot egymással.
2010. jan. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

mint ha a sógornőm írta volna.

náluk is ilyen a helyzet,azzal a kis különbséggel,hogy a haverja húgát dícsérte párszor ami aztán szöget ütött a sógornőm fejébe...náluk valahogy megcsalás szaga van a dolognak.remélem nálatok nem!

2010. jan. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző :D

Lehet, hogy veled (azt hiszi, hogy) őszinte, a haverral meg (önmaga előtt is bevallottan) képmutató csöppet. Valamiért a morc s.ggfej lett az arculata. Harapófogóval ki lehetne húzni belőle a sérelmeit, de a hülye játék nem szűnne meg, legfeljebb átváltozna a következőbe (pl. ezentúl mindig elmesélem, hogy szopat a főnök, amitől szintén a falat kaparod majd, de nekem lehet, én vagyok itt a kenyérkeresők gyöngye). Nem szívesen mondom ezt, de amolyan lélekbúváros, múltfeltárásos móka sokat lendítene, legalábbis ha igazfélének bizonyul néhány tippem.

2010. jan. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

veled azért ilyen,mert előtted nem "kell" takarnia hogy szar kedve van

a haverjával meg azért normális,mert himnemű,nehogy már egy haver lássa,hogy valami nem megy ugy ahogy kellene...

2010. jan. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is ilyesmi gondom van, de ő azért foglalkozik velem. Vágd be a durcit.:D Vagy pedig beszéld meg velke felnpőttek módján.
2010. máj. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!