Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lassan 5 hónapos kismama...

Lassan 5 hónapos kismama vagyok, a munkahelyen állandóan nagyon magas a pulzusom, ma 116 volt. Otthon normális 75 körüli. A melóhely néha stresszes. Mit tegyek? Van még lent is.

Figyelt kérdés

Nem szeretném, hogy a gyermekem megérezze ezt a stresszt.

Valahogy nem bírok lazítani, pedig nem olyan vészes a meló, csak mégis vannak dolgok, ami miatt stresszelek állandóan.


Hogyan legyek lazább?


Menjek táppénzre már most?


2010. okt. 13. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Valóban a táppénz lenne a legjobb megoldás, de azt neked kell tudnod, hogy megengedheted-e magadnak. Esetleg, próbáld meg, hogy elmész 2 hétre, aztán majd meglátod. Egyébként stressz oldásban nálam a bögre forró tea mindig beválik. Vagy valami illatos gyümölcs tea, vagy kamilla, esetleg, a TeeKanne relaxálós, levendulás teája.


22 hetes Km

2010. okt. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én mennék táppénzre. nehogy toxémia legyen belőle
2010. okt. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Toxémia lenne belőle? ezt hogy érted? Azt nem a cicáktól lehet elkapni?
2010. okt. 13. 16:13
 4/11 A kérdező kommentje:
Utánanéztem. Nekem nem magas a vérnyomásom. Az normális-alacsony szinten van. A pulzusommal van baj.
2010. okt. 13. 16:26
 5/11 anonim ***** válasza:
sajnos a toxémia okát nem tudják, de a magas pulzus számból már könnyen lehet magasvérnyomás, nekem is egyik napról a másikra lett igy a 2. babánál és megjelent a fehérje a vizeletemben. szinte biztos vagyok benne hogy stressz miatt volt nálam.
2010. okt. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Akkor én mit tegyek?
2010. okt. 14. 10:32
 7/11 anonim ***** válasza:

próbálj sokat pihenni, relaxálni, és ne hagyd, hogy valami/ki felhúzzon! :)


22, után most már 23 hetes Km :)

2010. okt. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Rendben, megpróbálom :)
2010. okt. 15. 13:48
 9/11 anonim ***** válasza:
32%
szerintem menj táppénzre. csak az első hónapban kapsz kevesebb pénzt, utána már annyit kapsz mint a fizud. és a magnézium is hasznos az idegekre. szerintem ha olyan habitusú vagy, úgyse tudod megállni, hogy ne húzd fel magad. inkább húzz el a melóhelyről... ((:
2010. okt. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
19:55 valamit nem jól tudsz. Mindenkinek van adott számú betegszabadsága. Ez kor és munkaviszony kérdése. Amíg van betegszabid és úgy mész el táppénzre, addig kb. a fizetésed kapod. De utána már csak a fizud asszem 70%-a
2010. okt. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!