Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem értik meg, hogy...

Miért nem értik meg, hogy hagyjanak engem békén?

Figyelt kérdés

Már teljesen elegem van abból, hogy mindig megmondják,mit csináljak itthon..pl.állandóan kijelentik,hogy itthon vagyok, akkor mosogassak el, fűtsek be stb., vagy mint ma is volt, magamtól befűtöttem, a kutyák után eltakarítottam, de már nem volt erőm elmosogatni se, mert rengeteg volt az edény (ráadásul ma dután jöttem haza a koleszból)és este anyukám meg, hogy nem igaz h 20 éves létemre nem mosogattam el blabla... meg hogy mindig a gép elött ülök(-vajon az miért jobb társaság??, de amúgy sétálni is szoktam és az öcséimmel is szoktam foglalkozni) mindig ez megy.

Aztán, hogy 11 kor kinyomják az internetet és hogy aludjak!!??? hát éjfél, 1ó elött nem tudok elaludni, meg minek amikor nincs iskola. Most végeztem a vizsgákkal.

Ja és a másik, hogy az egyik tárgyamból a köv. félévben vizsgázok le, mert a tanár 1 időpontot tett fel (ekkor nem sikerült az irásbeli), elmentem javitani, de akkor sem engedett át. Tanultam rá, és tudtam az anyagot, de mindenki mással ilyen volt aznap, szórta ki az embereket, aki javitani akart az nem tudott. Persze utolsóként mentünk be, és a fején, hangján is látszott, hogy nagyon ideges. De ebből köv. félévben levizsgázok, és nincs más következménye.

Persze itthon egyből, hogy én vagyok a hibás, hogy nem tanultam stb...


Én ezt utálom, hogy állandóan elvárásaik vannak velem szembe. Egyszerűen nem értik meg, hogy engem hagyjanak békén, tudok önálló lenni és nem vagyok zűrös se, nem cigizek, nem drogozok,nem bulizok, nem iszok, nem pasizok (kb. szánalmas életem van... )

Igazából csak a kutyám miatt járok haza,mert neki szüksége van rám és ő szeret igazán.

Utálom ami mindig itthon megy, meg amit az öcséimmel is csinálnak, hogy ordítoznak, bántják őket. Arról nem is beszélve, hogy állandóan az alakomat cikizik, hogy kövér vagyok (betegség miatt is) és ezzel még jobban rombolják az önbizalmamat, vagyis nincs is már mit lerombolni...


Hiába mondom, hogy hagyjanak békén, akkor tiszteletlen vagyok stb...


Bocsi, hogy hosszú lett...

De barátnőmnek is néha mondtam, de azt mondja, hogy ez dac,ami visszamaradt a serdülőkorból.. persze ő nem ismer minket igazán.

Már nem tudom mit csináljak... bennem van a hiba?


2010. jan. 22. 22:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
80%

Én teljesen megértem a helyzetedet :( Fura szüleid vannak, hogy ennyi idős létedre is úgy bánnak veled, mintha 6 éves lennél.

Sztem menj haza ritkábban. A kutyának nem lesz semmi baja, de a te lelkednek nem tesz jót, ha hazalátogatsz...

2010. jan. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem benned van a hiba, de legyél velük elegáns, hogy lássák, hogy nem vagy tini, akivel úgy beszélnek, ahogy akarnak. Ha ezt el is hiszed magadról, kívülre is fog látszani. Egyébként pocsék, amiket művelnek, ahogy leírtad.
2010. jan. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%

:D:D Engem nagyon megnevettettél! Köszi! Ennek a felét kb. mintha én írtam volna! Nagyon jó fej vagy különben! :D

Az én szüleim is szitne detto ugyanezek, és nálunk is kinyomják az internetet, figyelj, hétköznap tízkor, de újabban fél tízkor, ami kínos, ha msn-ezek...van olyan nap,hogy be se lehet kapcsolni! :D Hétvégén általában engednek, de akkor is sokszor lekapcsolják éjflékor kb, vagy szombat délután! Vasárnap meg inkább már kilenckor!

Én már csak röhögni tudok ezen, na meg hamarosan elköltözöm.

2010. jan. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
28%

Hiszis p*csa vagy... Ennyi idősen mág mosogatni sem vagy képes? De azért hazamész a jó meleg házukba, enni a kenyrüket ugye? Könnyű pampogni ha ők tartanak el, ők fizetik a netet! Ha olyan nagy a szád akkor vidd a kutyád és költözz el és élj úgy ahogy te akarsz!

Képzeld az én szüleim szétköltöztek 17 éves koromban és csak este jönnek meglátogatni, és nekem kell csinálni mindent! Hát azóta megértem miért piszkálzak állandóan! Úgyhogy szerintem vegyél vissza az egódból meg a hisztiból és segíts be te is otthon vagy mondom költözz el! Ideje felnőni. Ha meg olyan nagy a szád akkor fogyjál le, nem nyavalyogni kell hanem dolgozni.

Igen veled van baj, szégyen ha 20 éves létedre még ilyen éretlen vagy.

2010. jan. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
40%

"mert rengeteg volt az edény... 20 éves létemre"

Nem csoda ha úgy bának veled mint egy lusta gyerekkel, mert hogy az vagy. Munkahelyen se mondhatod 20-on éves fejel hogy nem csinálom mert sok, meg nehéz meg stb

Anyám 20 évesen hogy lehetsz ilyen befojásolható lusta ember. Keres munkát költöz albérletbe, nőlj fel hidd el jót fogg tenni.

2010. jan. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
73%
Pff itt aztán jól le lettünk pontozva! Én csak őszinte voltam, nem kötözködésnek szántam! :) Na mindegy.
2010. jan. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
32%
Biztos nem kapta meg amit akart és most hisztiből lepontozott mindenkit, mint egy kétéves. :P Kis buta...
2010. jan. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
86%
attól, hogy nektek ilyen hü de kemény életetek van/volt más még nem lusta mert nincs kedve mosogatni... menjetek el hozzá aztán mosogasatok ti. biztos kaptok ti is kenyeret meg meleget... én 16 éves korom óta egyedül élek. magamnak teremtem elö a koszt pénzt az albérlet árát az egyetemi tandíjat. mégsem orditom le szegény lány fejét. mások vagyunk és ennyi. husz évesen nehogy már az legyen a legfontosabb neki hogy el-e van mosogatva... (F/19)
2010. jan. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
86%
Akik nincsenek benne egy helyzetben, azok nem fogják megérteni, ez természetes.
2010. jan. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
31%
Hát ne... Akkor ne a szülein élősködjön ha így tudja a tutit. Akik felnevelték és még ennyire sem képes...
2010. jan. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!