Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a férjem nem...

Mit tegyek ha a férjem nem foglalkozik velem és a kisfiunkkal (3 hónapos)? Levegőnek vagyunk nézve! Úgy érzem, hogy csak arra kellek hogy legyen étel tiszta ruha meg aki kitakarít! Meddig lehet ezt bírni így?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 12:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Máskor rendesen megismered azt a férfit,akitől gyereket szülsz.
2010. jan. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Állj elé és kerekperec mond meg neki,hogy mi bánt!Kötelessége egy ilyen kis gyerekkel foglakoznia,meg persze veled is.Kérd meg ,hogy változtasson a viselkedésén.
2010. jan. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Semmit nem fog érni a beszélgetés, meghallgat és jobb esetben 1 hétig törődik veletek. Sajnos igaza van az elsőnek! :( Majd máskor előbb megismered és csak utána szülsz neki gyereket!
2010. jan. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Mond meg neki,hogy nem vagy te senki cselédje,és ha már téged nem vesz figyelembe,legalább a gyermekkel foglalkozzon.Te még el tudsz válni,de a babónak ő marad az apja.
2010. jan. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Kérdezz rá konkrétan,hogy van-e valakije!?
2010. jan. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%
Sajnos nálunk is ez a helyzet. Az én babám is 3 hónapos és abszolut nem segit semmiben, annak örülök ha otthon van, bár sok értelme nincs. Mi közösen vállatok a gyereket és még az első hetekben mintaapuka volt, de aztán mintha kicserélték volna, rá sem ismerek!
2010. jan. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem volt ő ilyen!Ma már úgy elmegy mellettünk,hogy hozzánk sem szól!Külön szobában alszunk!Olyan mintha nem is házaspár lennénk hanem lakótársak de az is a rosszabb fajtából!Abban biztos vagyok hogy nincs senkije!Ám hiába próbálok beszélni vele mintha a falnak beszélnék!
2010. jan. 23. 12:52
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
Lehet depis lett az apuka, az új helyzettől! A férfiak tudnak depisek lenni, nem csak a nők szülés után. Más lett a helyzet, ott a baba, sír, nyűgös, vele talán többet foglalkozol mint vele, lehet még féltékeny is a gyerekre. Én ilyenekre gondolok.
2010. jan. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hál istennek nem egy sírós nyűgös baba:)Én foglalkoznék vele is de nem hagyja,hogy közeledjem hozzá:(
2010. jan. 23. 13:05
 10/16 anonim ***** válasza:
56%
rá kell ébredjen,hogy ezzel ö is veszit.az én férjem is ilyen volt,most sem minta apa,de amikor észrevette hogy nagyobb volt a baba,és eggyáltalán nem szerette az apját,sirt nála,csak hozzám akart jönni,akkor gondolom leesett neki,mert azota sokat játszik a fiával.meg is látszik,mert a kicsim nyujtja már felé a kezét mikor meglátja.
2010. jan. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!