Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem ketten együtt vállaltuk a...

Nem ketten együtt vállaltuk a gyereket? Csak nekem kötelező a 24 órás szolgálat, de legyen tisztaság, tiszta-vasalt ruha, főtt étel és még elégítsem is ki egy férfi igényeit (úgy, hogy a sajátomról mondjak le).

Figyelt kérdés

nálatok is ez van? apa miért nem képes a gyerekkel lenni egy kicsit? nem azért, hogy leüljek esetleg. áááááá, csak azért, hogy pl. ki tudjak teregetni, vagy le tudjam szűrni azt a roh@d.t levest vagy akármi, ami házimnka. tök mindegy. csak ő nem bírja a szar szagát, nekem bírni kell. csak ő nem bírja hallgatni, ahogy sír, nekem kell.

nekem mindent kell. imádom a gyermekünk, de néha nekünk is járna egy kis szünet, nem? mondjuk, hogy egyszer le tudjak úgy zuhanyozni, hogy a gyerek nincs ott a pihenőszékben a kabinnal szemben, vagy, sz@rás közben ( már bocsánat, de most nagyon pipa vagyok!) ne kelljen ugrálnom a wc-ről. ne adj isten esetleg meg tudjak ebédelni vagy vacsorázni normálisan. apa már végzett a vacsival, számítógép elé lefekszik, én meg ugrálok, mint a hülye. nekem kötelező, ő fáradt. mert dolgozik napi 6 órát, ezzel le van tudva. hétvégén délután 5-ig alszik, de nehogy felébresszük ám, inkább elviszem a babát sétálni, mert akkor apa morci, mert nem tudta kialudni a "21267583" óráját!

hogy én hónapok óta nem aludtam egyhuzamban 2 óránál többet? neki nem számít. hát hogy is van ez?

sokat nyelek, nem szólok, csak finoman megkérem, nehogy megbántsam, többször elmondtam, mit várok, megbeszéltük, de mégsem történt semmi. de most betelt a pohár úgy érzem. hangot adtam a problémámnak, hogy esetleg 1 kib...szott órát ő is eltölthetne a gyerekkel, hogy a vacsit meg tudjam csinálni, erre megsértődött. még ő sértődött meg!


ez másoknál is így van? azért nagyon bosszantó.


(huh, már most jobb, hogy ezt leírtam!)


2010. jún. 30. 21:53
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
94%

Ugye, milyen jó kiadni magadból? Így meg is nyugszol:) Ne felejtsd el, hogy a pasik tiszta bambák, vagy egyértelműen közlöd, mit vársz tőle, vagy megcsinálod te:)

Közöld apával, hogy most ő a babafelelős, te meg addig foglalkozol egy kicsit magaddal:)

Nem hiszem, hogy gond lenne nálatok, simán meg tudod majd oldani, csak konkrétan mindig közöld, hogy mit csináljon:)

2010. jún. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
85%

Isten hozott a klubban!

idővel azért jobb lesz, hidd el! addig meg megtanulsz ügyes lenni, hogy megmaradjon a káposzta is.

2010. jún. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
26%

Hááááát...!!!Ha kellet a szép ember akkor így jártál!!!

Bocsi,most ez sz@rul esik ,de ezt választottad!!

2010. jún. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:

igen, ez is durva, magától nem tudja, mit kell csinálnia (ez mindenre érvényes) de megsértődik, ha megmondom, mit csináljon. ezt mondtam neki, hogy akkor mi legyen, mert ez így szar, csak röhögött.

ha odaadom a gyereket, hogy most "apa jön" kicsit, 2 perc múlva visszadja vagy egyszerűen otthagyja ( értitek? otthagyja, hadd sírjon!!!!!!) és kimegy bagózni.

nagyon durva. mert tudja, hogy nem hagyom sírni és így knytelen vagyok odamenni.

2010. jún. 30. 21:58
 5/48 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Kiborultál. Sajna ez az elején vele jár :( Amúgy nálunk nem így volt... illetve az volt, hogy amig a lányunk túl pici volt, a férjem nem mert vele kettesben maradni, mert mi van, ha sír? :))


Azt hiszem, 4 hónapos volt, mikor először elszaladtam a tíz percre lévő ABC-be... Hát nagy kaland volt :)


Egyébként legyél határozott (én is így csináltam):


Este engedtem a kádba jó sok habos vizet, és a gyereket odatettem apa mellé, aki épp tv-t nézett, hogy "most a tiéd, én megyek fürdeni". És otthagytam őket.


Most légy határozott, az elején! :) Pasik félnek a piciktől, de a tiédben van valami plusz lustaság is... (nem szereti ha sír, ha kakis, de te tedd rendbe).


Szedd rendbe a pasit most!!! :)

2010. jún. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
97%

Néha dobd a mélyvízbe! Etesd meg a gyereket, csukd rájuk az ajtót, aztán 2-3 óra múlva menj haza.


Vagy hagyjál ki egy- két ebédet vagy vacsorát, hátha észreveszi magát!

2010. jún. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
miért, mi isp ontosan tudjuk milyenek leszünk anyaként-? csak sejtjük, meg szeretnénk a legjobbak lenni, de mindet is megváltoztathat.
2010. jún. 30. 21:59
 8/48 A kérdező kommentje:

és akkor ők is mondhatják, hogy nem pont ezt akartam választani... mindegy.


ha ketten hagyon őket, áthívja az anyját. ( akitől, ha én kérek segítséget persze elszalad)

2010. jún. 30. 22:01
 9/48 anonim ***** válasza:
81%
Nem is írtad, mennyi idős a picitek? (amúgy igaza van az utánam szóló másik 81%-os válaszolónak, hagyd őket együtt egy-két órára, és menj el otthonról!!!)
2010. jún. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
95%
Harmadik válaszoló, szeretném megkérdezni, hogy szerinted amikor az ember párt választ, honnan látja előre, hogy milyen lesz apának? Hogy mit hoz ki belőle a felelősség? Könnyű mondani, hogy ezt választottad, de ha őszinték akarunk lenni, akkor be kell látni, hogy ezt nem lehet előre látni! Úgy bírom ezeket a válaszokat:)
2010. jún. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!