Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyit szoktatok vitatkozn...

Ti mennyit szoktatok vitatkozni/veszekedni a párotokkal?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert a környezetemben szinte mindenki szokott és furcsának találom, hogy a barátom és én egyszer sem veszekedtünk még, pedig 8 hónapja együtt vagyunk és nagy a korkülönbség is. Azt mondják, hogy az sem normális kapcsolat ahol egyáltalán nincs veszekedés. Nekünk jó a kapcsolatunk, szeretjük egymást és megvan az összhang. Nem mondom, hogy hibátlan kapcsolat mert van egy dolog ami mindkettőnket zavar de ez egy olyan dolog amivel nem tudunk mit kezdeni, valahogy átvészeljük. A kérdés mellett az is érdekelne, hogy mekkora a korkülönbség köztetek.
2014. okt. 11. 12:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

:D 8 hónapos gyerekcipős járásban még több, mint normális :)


Mi egyidősek vagyunk a férjemmel. Ritkán vitatkozunk, veszekedni meg még annál is ritkábban szoktunk.

2014. okt. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A ferjem 8evvel idösebb nalam,7eve vagyunk együtt.Nem veszekszünk soha-persze vannak nezetelteresek,de ez csak5perces vita fel evente 1 szer.1esetre emlekszem,mikor ugy összevesztünk,hogy nem beszeltünk 1napig.Hasonlo a vilagnezetünk-talan ezert nem vizazunk.
2014. okt. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem szoktunk veszekedni, persze vannak néha nézeteltérések, de a dolgok nagy részében általában egyetértünk.


23/N 30/F


6 éve vagyunk együtt és több mint 2 éve együtt is élünk.

2014. okt. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%

A veszekedés hiánya nem mindig a legjobb, való igaz.


4 évig voltunk együtt az exemmel, azt hittem minden szuper. Szerettük egymást, nagy volt a harmónia, majd egyszer csak elhagyott. Egy kezemen meg tudom számolni hányszor zörrentünk össze.. Mint kiderült, amin én könnyedén átléptem és elfelejtettem, nem lett belőle veszekedés, azt ő gyűjtögette magában, majd 4 év után kibukott belőle, addigra pedig már tehetettem bármit, a szerelem elmúlt a részéről és a probléma egyszerűen visszafordíthatatlan lett.

Ebben az esetben nem volt jó, hogy nem veszekedtünk..



A párommal mi is 8 hónapja vagyunk együtt, veszekedés nem volt még, de vita se nagyon. Ugyanakkor mi azzal kezdtük, hogy mindig őszinték leszünk egymáshoz és ha bármi bánt minket akkor azt megbeszéljük és nem siklunk át felette, mondván ezzel nem akarom terhelni a másikat, mert úgyis hülyeség.

Szeretjük egymást, nagy a harmónia, nem hiszem, hogy gyakori lesz a veszekedés a kapcsolatunkban,ugyanakkor tudom, hogy nem fogok úgy járni, mint az előző kapcsolatomban.


Az exemmel is és a párommal is 4 év a különbség.

2014. okt. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2 évesek vagyunk, és eddig 2 komolyabb vitánk volt. Egyszer tűrhetetlenül szólt hozzám, egyszer meg (szánom bánom, nem vagyok rá büszke) beleolvastam a skype beszélgetéseibe amiben találtam pár érdekes üzenetet. Kiderült hogy félreértettem, túl is reagáltam, megbeszéltük, minden happy :)
2014. okt. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Én és a párom folyton "vitatkozunk".Természetesen ezt nem kell komolyan venni mert mi általában ezekkel a vitákkal csak szórakozunk egymással,viccelődünk,élvezzük.Majd nevetünk rajta.Problémáink természetesen nekünk is vannak,de megoldjuk őket.Mindent megbeszélünk értelmes emberek módjára,és megoldjuk őket.Ennyi az egész.

De tulajdonképpen a veszekedés az jót is tesz és néha van az is hogy csak azért zördülünk össze valamiért mert tisztában vagyunk ezzel.Jót tesz az ember lelkének ha kimondhatja ami nyomja a szívét.Ilyenkor meg csak mind a kettőnk mondja a magáét és amikor befejeztük akkor átbeszéljük az elhangzottakat higgadt fejjel.Gondolom az most nagyon furán hangzik de nem úgy kell elképzelni ahogy le van írva.Ja,és nem vagyunk őrültek:D Maximum másabbak mint az átlag.Jó érzés néha főleg manapság amikor az embernek 1000 felé kell figyelnie.

2014. okt. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Vitatkozni nagyon sokat szoktunk, veszekedni viszont szinte soha. Eddig egy komolyabb veszekedésünk volt, de az is régen. Korkülönbség... Nem hiszem, hogy ez számítana, inkább személyiség függő, de ha nagyon tudni szeretnéd 1 év van köztünk és már 6 éve együtt vagyunk.
2014. okt. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mi 4 éve vagyunk együütt, és kb az elejétől együtt is laktunk, 2 éve vagyunk házasok, és még sosem veszekedtünk. Ő 31 én 26.
2014. okt. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%

5 eve vagyunk egyutt, 2 eve vagyunk hazasok.


Mi rengeteget vitatkozunk/veszekszunk, de foleg aprosagokon. Kicsit olaszosan elunk.


Az elso vitank abbol volt, hogy a hagymat piritas kozben mikor sozzuk meg.


27 evesek vagyunk mindketten.

2014. okt. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szoktunk néha összezördülni egy pillanat alatt, aztán még ugyanabban a pillanatban ki is békülünk és megy tovább minden. Komoly dolgokon sosem veszekedtünk még és egyikünk se haragtartó, sem borúlátó, szóval inkább a nevetés a jellemző.

10 év a korkülönbség, 5 éve együtt, 3 éve házasok vagyunk.


Vannak olyan párok akik nem veszekszenek, nem biztos hogy az rosszat jelent. Ti lehet hogy máshol adjátok ki a gőzt. Ez vérmérséklet kérdés inkább, nem jó vagy rossz dolog.

2014. okt. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!