Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretsz veszekedni, vitatkozn...

Szeretsz veszekedni, vitatkozni -amolyan olaszosan- a pároddal? És ő? Mit tesz, ha te igen?

Figyelt kérdés
Nálunk a férjem utál vitatkozni, én szeretnék, de jószerivel nincs kivel...
2010. aug. 4. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen előfordul néha. Ha nekem va igazam, általában kitartok. Ha kiderül, hogy mégse, behúzom fülem-farkam és elismerem az igazát. A vita után mindig összepuszilkodunk.
2010. aug. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

nem .. nem szoktuk cigány módra megvitatni a dolgainkat .. nagyon messze áll tölem hogy kiabáljak

ha bánt valami kulturáltan elmondom ... és kulturált válasz várok rá


33/L

2010. aug. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Nem.Nálunk ez nem divat.

Vezesd le máson a feszültséget,biztos van a munkahelyeden egy két ilyen,akikkel lehet vitatkozni.Azt meg ne terheld ilyennel,aki nem.

2010. aug. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
természetesen, hatalmas vihar a semmiből veszünk össze kb 10 perc őrjöngésvagdalkozás utána a nap többi része harmónikus
2010. aug. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nem szeretek, ő sem, de szokott
2010. aug. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretek "olaszosan" vitatkozni, mégis sikerül néha. De ahhoz már olyan ökörséget kell csinálnia, hogy azonnal felrobbanjak... Pedig jobb lenne vita nélkül, békében élni. Én próbálok utalkodni magamon, sajnos néha nem sikerül.
2010. aug. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk én vagyok a temperamentumos, az "olaszos módra" dolgot nálunk lehet szó szerint is érteni, mert jó anyám félig olasz, félig portugál:D Utcán nem szoktam, sem olyan helyen, ahol sokan vannak, de pl. itthon volt már tányér dobálás, csapkodás, vázatörés stb. Ezt nem úgy kell elképzelni, hogy egymásnak esünk cigány módra és az egész ilyen tragikus, inkább eléggé komikus látvány lehet, mikor mutogatok, egyfolytában mondom, Ő meg csak áll és néz, majd mikor befejeztük, szakadunk a röhögéstől:D

25N

2010. aug. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem akartam a kérdésbe belevinni semmi bántót egyik népre nézve sem.


Viszont én azt vallom, amit nem mondunk ki, az a felszín alatt tovább dagad, aztán egyszercsak robban. És ez nem jelenti azt, hogy lemegyek "alpáriba", de igaz, alkalmanként elvesztem finom úrilány modoromat:) Inkább szókimondónak jellemezném magam. Sajnos a párom nem szeret vitázni, emiatt sokszor visszafogom magam, hallgatok...

2010. aug. 4. 18:35
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi szoktunk. Olyankor csak úgy zeng tőlünk a lakás.

Kövezzetek meg, de újabban határozottan élvezem. Az ember pattanásig feszül, majd felrobban, aztán kiordítja minden frusztrációját, minden haragját, minden baját. Mint egy nagy nyári zápor, ami után felfrissül a levegő, a végén mindig nevetésbe torkollik a dolog és úgy bújunk össze.


Viszont nyilvánosan soha nem csinálnám. Ez nem tartozik másra, nem szeretem, amikor valaki az utcán éli a családi életét.

2010. aug. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, igen! Nincs is finomabb, mint egy alapos vita után -amikor elsimul minden, "kitisztul a levegő"- összebújni a másikkal:)
2010. aug. 5. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!