Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen külső és belső tulajdon...

Milyen külső és belső tulajdonságok, jutnak eszetekbe a Krisztina névről?

Figyelt kérdés

2014. okt. 12. 11:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
kb. minden második nő Krisztina, ez jut eszembe.
2014. okt. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lengyelek jutnak eszembe. Nagyon sok Krisztina van beloluk.
2014. okt. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Édesanyám Krisztina,ő egy igazságos,határozott,igazi kemény nő de hirtelen haragú és kissé anyagias asszony.
2014. okt. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%

A krisztina nev jelentese amugy: krisztushoz tartozo ugy krisz.

Nekem van tobb ismerosom is

Altalanossagban:

Fizikailag eros,amit akar azt megkapja,es mindent megtesz erte,de lelkileg gyenge,konnyu megbantani,nagyon serulekeny..

Jobban foglalkoztatja oket a spiritualis dolgok. ( angyalok,meditacio,stb)

2014. okt. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Általános iskolában a matek tanáromat hívták Krisztinának, így nem sok jó élmény fűződik a névhez. Szerintem hangzásra szép név. :)
2014. okt. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Két Krisztina nevű ismerösőm van mindkettőnek sötétbarna haja,barna szeme van.Sértődékenyek.
2014. okt. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy nagyon szép, szőke, kék szemű Krisztina nevű osztálytársam volt gimnáziumban. Kedves volt és jó tanuló, kb. ennyi. Kicsit naiv. Más Krisztinát nem ismerek, így ő jut eszembe.
2014. okt. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Nekem csak talpraesett és kitartó Krisztina ismerőseim vannak:-) nekem egyébként nagyon tetszik, sokat gondolkodtam rajta, hogy ha lányom lesz ezt a nevet adjam neki:-)
2014. okt. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18%
Nekem rögtön egy hisztis lány jut eszembe!
2014. okt. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
Nekem egy Krisztina ismerősöm van, kék szemű, szőke, rettenetesen naiv, sértődékeny, végtelen buta nő. 36 éves, amúgy nagyon szép nő, de valamiért senkinek nem kell, és szánalmasan naponta posztol magáról szexinek hitt fotókat, hogy valaki vigye már el...Nekem már a szőr áll a hátamon tőle, ez jut eszembe róla.
2014. okt. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!