Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet megszüntetni a...

Hogy lehet megszüntetni a szakítás utáni belső feszültséget? Hiába mondogatom magamnak, hogy nyugi-nyugi, akkor is hevesen ver a szívem, gombóc van a torkomban, gyomrom egyben.

Figyelt kérdés
Miket mondogassak magamnak hogy megnyugodjak?
2012. máj. 28. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el bulizni, vagy barátaiddal, esetleg nézz meg egy filmet, egyél csokit. Ezek apró dolgok, de nekem szerelmi csalódás kiheverésére mindig beválnak..
2012. máj. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Foglald el magad, akkor nem lesz idöd arra, hogy rosszul érezd magad.
2012. máj. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
sport, barátok, hogy ne legyek egyedül, ne legyen időm rágódni, nekem ez segített.
2012. máj. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ez is velejárója a szerelemnek. Ha elfoglalod magad, közben múlik az idő is. Tudod, ami minden sebet begyógyít. Türelem.
2012. máj. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én hagyom magam szenvedni, különben csak összegyűlik, aztán robbanok. De ez én vagyok.
2012. máj. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pár napig csak magam vagyok a gondolataimmal,kisírom magamból a feszültséget,fekszem,pihenek,zenét hallgatok,netezek.Azután összekapom magam,a barátnőimmel irány csavarogni,vásárolni,bulizni,sétálni,parkba,fagyizni,strandra,stb.Sokat beszélgetek hozzám igazán közel álló személyekkel az érzéseimről,kiírom magamból,ami bánt.
2012. máj. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!