Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik publikus, párhuzamos...

Akik publikus, párhuzamos kapcsolatban élnek vagy valah ilyet alakítottak: hogyan alakult a bemutatás a régebbi partnernek, hogyan jelentetelk meg társaságban, hogy sikerültek a dolgok, milyen belső ellenállásokat kellett legyőznötök?

Figyelt kérdés
Akik nem a kérdésre válaszolnak érdemben saját vagy közeli ismerősük történetével, veszekedési széndék miatt moderáltatom. Köszönöm.

2013. jún. 6. 21:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
WTF - mi az a párhuzamos kapcsolat?
2013. jún. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Amikor több szerelmi kapcsolatod is van, több társad, több kedvesed egyidejűleg.
2013. jún. 6. 21:36
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
A párhuzamost arra érted, hogy valaki nyitott kapcsolatban él, több partnere is van, és a partnerei (mindegyik) tud erről? (csak így tudom értelmezni)
2013. jún. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
És ők tudnak egymásról?
2013. jún. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%

Mivel írtad, hogy publikus, gyanítom igen...


Nem tudom, milyen helyen élsz, de próbáljátok meg felosztani a helyeket, ki hova megy, így elkerülhető a kellemetlen találkozás.


A társaság nehezebb dolog, ők nem biztos, hogy könnyedén veszik ezt a dolgot, de oda talán azzal a pároddal járj, akit ismernek, aki már a társaság tagja. Minden hétvégén mondjuk mással megjelenni - az új partner nem is annyira tudna bekapcsolódni.


Ha itt mindenki ennyire toleráns és minden ennyire nyitott, akkor meg kell beszélni a dolgokat és lefektetni a szabályokat.

2013. jún. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Ez nem számít, attól párhuzamos, hoyg egyszerre van, és attól publikus, hogy nem titkolják senki előtt, ha 3 nőd van, akár négyesben is elmentek egy buliba, mert menkinek jó így. Miért kell ennyit magyarázni?:)


Azt is értem alatta, ha mindenki egyedülálló, de több kedvese van, akikkel együtt jár, akikkel szerelmi kapcsolata van, akivel egy pár, akiket bemutat. Azt is, amikor valaki együtt lakik valamelyikükkel. Azt is, amikor többekkel lakik együtt. Ez mind nem része a kérdésnek, bármelyik variációban élhetsz.


Eddig úgy tűnik, egyikőtöknek sem iylen a kapcsolata, nem értem, akkor miért gondoljátok, hoyg tudtok yilen sztorit mesélni, és mit kerestek ebben a topicban.:-o

2013. jún. 6. 21:43
 7/17 anonim ***** válasza:
84%

Ebben a topicban? Ez a családi témakör, ami ugye anya-apa-gyerek, illetve anya-gyerek, apa-gyerek, stb. Erről azért csak lehet némi fogalmunk, nem??


És már bocsi, de én próbáltam segíteni, nem veszekedtem, nem ítélkeztem, rákérdeztem dolgokra, mert nem teljesen világos, hiszen valóban, nem éltem még ilyenben. Ettől még lehetnek (lehettek volna) jó tanácsaim, de sebaj.

2013. jún. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

"És már bocsi, de én próbáltam segíteni(...) Ettől még lehetnek (lehettek volna) jó tanácsaim"


Világosan ott áll, hogy konkrét, valós TÖRTÉNETEKET várok BELÜLRŐL megtapasztalva!!!

NEM tanácsot!

Nem segítséget!

Nem ötletelést olyanoktól, akik nem így élnek!

2013. jún. 6. 21:51
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
Te érted,amit kérdeztél? :-) ennek a kérdésnek semmi keresnivalója a családi kapcsolatok témakörben! Ha már mindenki mindenkivel és mindenről tud,minek bárkit is bemutatni? Hisz mindenki ismer mindenkit!
2013. jún. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
Elég agresszív vagy, kérdező. Miért is? Valami gond van?
2013. jún. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!