Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg szoktátok nézni az élelmis...

Meg szoktátok nézni az élelmiszerek árát?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban nem jött meg a fizetésem és a mult havit nagyjából elköltöttem és alig maradt pénzem, nem hittem,hogy késni fog az utalás. Én soha nem figyeltem az élelmiszerek árait, ma viszont ahogy bevásároltam, és mivel csak x összeg volt nálam, igenis megnéztem, hogy melyik termék olcsóbb. Így szinte féláron bevásároltam mint általában. Ti nézitek az árakat, vagy a megszokott márkákhoz ragaszkodtok?
2010. jan. 23. 17:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha kevés pénz van, megnézem kétszer is mit veszek meg. Szerintem ebből te is tanultál, egy kevésmé márkás joghurt vagy más is lehet attól még ugyanolyan finom és még pénzed is marad.
2010. jan. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nézem, és mit látok, minden drágább lett!!!
2010. jan. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az árakat nézem,mindig listával indulok el otthonról. No meg annyi pénzzel,ami kifutja a bevásárlást. Na jó,egy kicsit többel,de megpróbálok nem kiköltekezni. :) 21/L
2010. jan. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindig megnézem, és óriási árkülönbség van aszerint, hogy hol veszed. Pl. Vitamil liszt Kaisers-ben 250 Ft, Auchanban 170 Ft. stb. stb.
2010. jan. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig nézem, söt otthon felirom, hogy mit mennyiért vettem - ezt már évek óta csinálom, és igy azt is tudom, hogy mit melyik boltban érdemes venni, mert sokszor ugyanaz a termék jóbal olcsóbb az egyik helyen, mint a másikon.
2010. jan. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Lassan fejből tudom, hogy azok az élelmiszerek, amiket rendszeresen vásárolunk melyik boltban a legolcsóbbak, valamint milyen kajához hol érdemes bevásárolni (mert hiába az ár, egy-egy valamiért nyilván nem fogok hat boltot végigjárni, bár lenne annyi időm).


Őszintén irigyellek, hogy most vagy kénytelen észrevenni az árakat.


21/L

2010. jan. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, sose vásároltam még úgy, hogy nem néztem az árakat. Nézelődésnél viszont nem nézem.
2010. jan. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Attól függ mi. Ha például jobb minőségű zöldségeket akarok venni, akkor nem érdekel, hogy mennyibe kerül, illetve sem kenyérnél, tejnél és egyebeknél, mert sajnos van, hogy olyan szemetet árulnak olcsón :S Na azt inkább kihagyom, persze jó minőségű termékek is lehetnek olcsók, akkor természetesen azt választom.
2010. jan. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindig megnézem, mert rájöttem, hogy sokszor felemelik a termékek árát és hivatalosan nem is jelzik. A márkák nem nagyon hatnak rám, inkább azt figyelem, mivel manipulálják az élelmiszereket.
2010. jan. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
amikor szüleimmel vásárolok, sosem nézzük az árakat, de mostanában szoktam mondani apunak, hogy mennyit spórolhatnánk vele. Meg ha egyedül vagy a brátaimmal vásárolok, akkor nézem, mert a zsebpénzem sajnos nem túl sok
2010. jan. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!