Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Ha egy nő azt mondja...

Hölgyek! Ha egy nő azt mondja nekem, hogy nem érzi magát mellettem biztonságban és nem biztos hogy azt megtudom teremteni, akkor mire gondol konkrétan? Mi nektek a biztonság és min kellene váltztatnom hogy egy nő abba érezze magát?

Figyelt kérdés
Normális használható,építőjellegű válaszokat kérnék.Köszönöm!
2014. okt. 12. 15:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%

"Mi nektek a biztonság és min kellene váltztatnom hogy egy nő abba érezze magát?"


Először is, tisztázzuk. Nő és nő közt is van különbség. Tehát a kérdésed így, ebbena formában helytelen, ugyanis, ami nekem biztonság, az ezek alapján a te kis hölgyednek nem az, és fordítva.


Nekem a biztonságérzet a társam részéről a következő összetevőkből áll: szeretet, jó társaság, őszinteség, megértés, odaadás, elköteleződés, egymás szellemi támogatása és intimitás. Így elsőre ennyi jut eszembe.


Amit viszont a te nőd jó eséllyel jelzett az az, hogy nem vagy neki elég lóvés, és csak akkor jeentkezz újra, ha el tudod őt jó színvonalon tartani. Első olvasatra nekem ez jött le. Sajnálom :(

2014. okt. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%

1. Ha érzelmi biztonságra gondol, akkor az azt jelenti az én értelmezésemben, hogy nem tud benned 100%-ig megbízni, nem vagy számára megbízható támasz. De ha így fogalmaz, hogy "nem biztos, hogy meg tudod teremteni", akkor szerintem inkább anyagi biztonságra gondol. Az anyagi ugyanis fejleszthető, az érzelmi az vagy megvan, vagy nincs, olyan nincs, hogy "majd x idő után jobban rád merem bízni magam, mert megbízhatóbbá válsz"...Max olyan van, hogy jobban megismer.

Az anyagi biztonságot meg ugye nem kell magyarázni... Nem nézi ki belőled, hogy kellően piacképes, jól fizető szakmád van, amivel megteremtesz egy olyan miliőt, ahol már nem számít, hogy ő mennyit keres, akkor is meglesz mindenetek.

2014. okt. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

nekem a kicsapongásmentes, a hazugmentes, öszinte kapcsolatot jelenti,amiben csak én vagyok a fontos a másiknak úgy,hogy ne akarjon megváltoztatni és én se akarjam,mert mincs olyan tulajdonsága,amit nem tudok elfogadni. Pl.túlzott barátok,pia,drog,hazudozás,

A másik az anyagiak.Tehát akarjon dolgozni és haladni előre, a megkeresett pénzt pl nem eljátszani.

A harmadik,hogy nőnek tudjam érezni magam. És egy nő annyira nő,mint a mellette álló férfi férfi.tehát a csúnyabeszéd,a megalázás, a veszekedés nem fér bele.

2014. okt. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
59%

Ő biztos lóvéra gondolt,mert ha érzelem hiányozna azt mondaná.

Nincs annyi lóvéd mint az előző férfinek. Mit tehetsz? Kivágod a francba aztán keresel egy normálisabb nőt, aki nem a pénzért szeret.

2014. okt. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

ma 15:18


Hát köszönöm őszinte válaszod.Abban igazad van,amit itt leírtál hogy mindenkinek más és más.

Tőlem mindent megkap a leírtak közül.Tény nem vagyok lóvés,viszont sajnos 2 hónapja munkanélküli...Köszönöm őszinte válaszod:(

2014. okt. 12. 15:25
 6/24 anonim ***** válasza:
74%

1-es. Te miből gondolod, hogy a kérdező "nője" másra gondol, mint te?


Számomra a biztonság anyagi és érzelmi biztonságot is jelent. Az érzelmibe beletartozik a bizalom, őszinteség, szeretet. Az anyagiba az, ha elmegyek szülni, tudjunk miből élni, vagy ha ideiglenesen nincs munkám, meg tudjunk élni. Ez utóbbi természetesen oda-vissza működik.

2014. okt. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem iszom,nem drogozom,nem bulizok,nem járok el haverokkal.Csak neki élek,de sajnos anyagiakban nem duskálok jelenleg.
2014. okt. 12. 15:27
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

6-os: a kifejezésmódból gondolom.


Az, hogy: nem biztos, hogy a kérdező meg tudja teremteni...ez azért sejteti, hogy hol van a kutya elásva...

2014. okt. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Soha nem hazdutam neki semmiben,lényegében nyitott könyv vagyok elötte.Nem iszom,nem drogozok mint írta.Őszinte vagyok hozzá,és szeretem minden porcikáját.Lelkileg mindent megkap tőlem.
2014. okt. 12. 15:30
 10/24 anonim ***** válasza:
93%

Találgathatunk itt, de egyebet nem tehetünk. Aztán ennyi infó alapján lehet, jól mellétrafálunk, te meg ott maradsz valami tévhitben.

Szépen meg kell vele beszélni, konkrétan mire gondol. Mert bármi lehet. Akár ahogy előttem írják, szólhat ez anyagi biztonságról, vagy úgy érzi valamiért, nem állsz ki mellette, nem számíthat rád, vagy (mint írtad, munkanélküli vagy jelenleg) nem látja rajtad az igyekezetet, hogy munkát találj, de ezeregy oka lehet. Érdemes megkérdezned tőle, mire gondol, legalább tisztán látsz.

2014. okt. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!