Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elveszítenéd a feleséged/fé...

Ha elveszítenéd a feleséged/férjed (konkrétan meghalna) mennyi idő után tudnál más férfival/nővel kapcsolatot létesíteni szexuálisan?

Figyelt kérdés
2014. máj. 16. 16:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

De morbid kérdés!

Ki tudja. Lehet, hogy soha.

2014. máj. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igen morbid. Érintett vagyok ebben és ez érdekelne azért tettem fel a kérdést.
2014. máj. 16. 16:54
 3/21 anonim ***** válasza:
42%

Attól függ hány éves vagyok. Nagyobb libidóval nyilván rövidebb ideig várnék, bár egy évet illik gyászolni.


Amikor gimiben egy lány, akibe szerelmes voltam, egy másik sráccal jött össze, akkor vagy egy hétig nem rejszoltam. Tizenévesen ez elég sok idő :D

2014. máj. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet előre tudni. Nekem meghalt a férjem. Nem vágytam semmire, senkire. Azt hittem egyedül fogok élni. Özvegyként persze szinte azonnal kaptam burkolt ajánlatokat sexre is kapcsolatra is. 5 hónapra a férjem halála után kapcsolat alakult ki, és kb. 2 hét múlva sex is volt. Ma is 5 év után tudom siratni a meghalt párom, de ez olyan mintha az életemnek lett volna egy másik útja, és ezt nem lehet egy év/gyászév után letenni. Nem én választottam az özvegységet, kaptam. Az emlékek mellett tökéletes a mostani kapcsolatom. Tehát sem tudni, sem tervezni nem lehet semmit előre.
2014. máj. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

A mással összejön a gimibe, meg a meghal a házastárs baromira nem ugyanaz....

Nekem biztos évek.

2014. máj. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Hát akkor te tapasztaltad, neked kell tudnod mit érzel.


Értelemszerűen ha szeretted a párod, akkor biztosan sokáig nem kattansz másra,

de ha nem szeretted, tegyük fel már életében is púp volt a hátadon, akkor meg bármikor...

Nem???

2014. máj. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

hát ez sok mindentől függ


pl milyen volt a kapcsolat a férjjel/feleséggel

vannak e gyerekek

milyen a környezet

esetleg mikor akad jelentkező

milyen az adott személy szexuális élete (mennyire nagy a libidója)

milyen környezetben nevelkedett

stb.....

2014. máj. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek meghalt a neje,2 gyerek 17év.Rá 6hónpra össze költözött az új asszonnyal.
2014. máj. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

fogalmam sincs..


az egyik rokonom, most 30 év után se

a másik 2 év után már a többedik partnerét fogyasztja..

attól függ, hogy szembe jön-e az akivel tovább tudok lépni... ha ez fél év múlva, akkor fél év múlva következik be, ha 5 év akkor 5


nem tudom

2014. máj. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

18 ev hazassag 4 gyerek

Egy evre a halalara megismertem az uj ferjem .

Ket evre ra eskunk volt.

Ez nem azt jelenti hogy elfelejtettem hanem hogy az elok tovabblepnek a halottak emleke marad.

2014. máj. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!