Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megváltoztatná-e és ha igen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltoztatná-e és ha igen akkor miben a kapcsolatomat a legjobb barátnőmmel, ha összejönne az exemmel?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Majdnem két évet voltam együtt az exemmel. Már nem szeretem. A legjobb barátnőm megkérdezte először azt, hogy haragudnék-e ha barátok maradnának ő és az exem(merthogy jóban voltak). Azt mondtam nem és ez igaz is. Aztán eljutottunk oda, hogy haragudnék-e ha összejönne vele(szerintem esélytelen, hogy ők ketten...de ezt nem mondtam neki.) Erre is azt mondtam, hogy nem. De ma sokat gondolkodtam ezen...szerintetek megváltozna a kapcsolatunk? Lehetséges, hogy amíg nem történik meg addig úgy érzem, hogy nem esne rosszul, de ha lefeküdnének/összejönnének akkor már bántana? Egyáltalán mi a véleményetek erről a helyzetről?
2011. okt. 30. 23:33
 1/3 Mentifantezsvér ***** válasza:
100%
Szerintem nemváltoztatna a kapcsolatottokon, és ha már nem szereted az exed akkor őis és a barátnőd is megérdeme egy esélyt hogy megpróbálják ha nektek nemjött össze =) neked pedig úgyis összejön valaki mással akit pedig te szeretsz =)
2011. okt. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Macskajós ***** válasza:
100%
Ha a pasi nem bunkó és nem használ Téged összehasonlítási alapnak, akkor semmi gond. De kerüld el, hogy akaratlanul is kérdezgess a pasiról. Ha magától mesél a barátnőd, akkor pedig ne dőljön belőled, hogy milyen volt a ti szerelmi életetek.
2011. okt. 31. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kistál_és_a_bor ***** válasza:

Szia

Minden oké..?

2021. júl. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!