Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hanyagolom a barátnőimet....

Hanyagolom a barátnőimet. Szerintetek jól teszem?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje pár kapcsolatban élek. Sajnos barátnőim megváltoztak, rossz irányba, csalják a barátjukat, sokat buliznak, egyszóval ri*ancoskodnak. Emiatt már nem szívesen tartom velük a kapcsolatot, ha hívnak bulizni nem megyek el mert félek h egy kalap alá vesznek velük.

Barátommal jól megvagyunk, annyira nem is hiányoznak.

L23


2010. jan. 23. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is pont ezekkel a csajokkal, de barátságokra szüksége van az embernek akkor is, ha kapcsolatban él.
2010. jan. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
jól teszed, ha hanyagolod őket, de barátnők kellenek,javaslom, keresd más csajok társaságát, akiknek hasonló az érdeklődési körük, mint neked,mert vannak dolgok, amiket csak 1 barátnővel tudsz kitárgyalni...stb.
2010. jan. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Én a helyedben,ha szeretem a barátnőimet elmondanám nekik amit érzek.Hogy nem jó,hogy csalják a barátjukat stb. és,hogy ezért nem akarok velük menni bulizni,mert én nem ilyen vagyok.Hátha észhez térnek,s megváltoznak.Ez elsősorban az ő érdekük,mert ha kiderül vége lehet a kapcsolatuknak!

Azért barátokra tényleg van szükség:)

15/L

2010. jan. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
20:57-es.. mikor beszélgettem velük mondtam h ez nem szép h ezt csinálják,meg h mások mit szólnak meg ilyenek, de annyira nem vették fel. Azt mondták 1x fiatalok...na igen ez igaz, de ez nyomot fog hagyni az egész életükre, így kinek fognak kelleni? senkinek..
2010. jan. 23. 21:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ösztönöd megmutatja, hogy jól teszed:). Tényleg válts, ha ennyi idősen még mindig ezt művelik, nem fognak változni...
2010. jan. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor nem gond, de barátokra szüksége van az embernek a párja mellett is. Keress más barátot, hidd el, kellenek. Én is hanyagoltam őket, mikor a párommal összejöttünk, aztán most ott tartok, hogy nincs senkim. Se családom, se barátaim, csak a párom. Pedig jó lenne néha valakihez szólni, és kicsit kizökkenni...

19/L

2010. jan. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jól teszed,hogy hanyagolod őket! Nekem az évek alatt csak egyetlenegy barátnőm tartott ki mellettem,ő mindent tud rólam,lehet vele beszélgetni. A többiek lemorzsoldódtak,amit így utólag nem is bánok. Keress új barátokat,hisz kellenek! :) 21/L
2010. jan. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!