Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékkal lepjem meg...

Milyen ajándékkal lepjem meg rég nemlátott barátnőimet?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és nemsokára készülök a barátnőimet meglátogatni, de sajnos nagyon nincs ötletem, mivel lephetném meg őket. Tudnátok nekem pár tippet, ötletet felvetni? Válaszaitokat előre is nagyon köszönöm! :)
2011. aug. 23. 10:06
 1/5 anonim válasza:
Attól függ mit szeret.Nem kell pontosan ajándékkal meglepned,elviheted egy olyan helyre is ahol régebben sokat voltatok együtt,pl:cukrászdában.
2011. aug. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Darcy01 ***** válasza:

Egy közös program mindenképpen jó ötlet, hogy tudjatok sokat beszélgetni. De e mellé még meglepheted valami aprósággal, pl. ékszerrel.


www.meska.hu


Én nemrég találtam rá erre az oldalra, ahol nagyon szép, egyedi, kézzel készült dolgokat lehet kapni.

2011. aug. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az ötleteket :) Közös tereplovaglásra készülünk majd oda, ahol megismerkedtünk. Az oldalt megnézem, hátha találok valami érdekeset :) Mégegyszer köszönöm!
2011. aug. 23. 12:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Esetleg nincsenek közös fényképeitek?Én fényképalbumot adnék,fényképek hátuljára esetleg idézeteket írnék.Vagy egyszerűen egy képet bekereteztetnék.

Én örülnék ilyen ajándéknak:)

2011. aug. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez az ötlet nekem is eszembe jutott, csak sajnos nagyon kevés közös képünk van. Pedig én is örülnék egy fényképalbumnak :) Köszönöm a válaszod :)
2011. aug. 23. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!