Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha volt nagy filmbeillő...

Ha volt nagy filmbeillő szerelmünk az exszel, akár mint a Titanic, ne várjak még egy csodára menjek férjhez a szürke hétköznapokban?

Figyelt kérdés

az elmúlt, valóban csodába illő érzések csak egyszer fordulnak elő, és akkor se mindenkivel?

szóval örülhetek, hogy van mire gondolni ha meghaltam?


2014. okt. 14. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Ti is nekimentetek egy jéghegynek?
2014. okt. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

NEkünk is rövid, de annál szenvedélyesebb és mesésebb szerelmünk volt. Aztán hosszú évek teltek el, de a szivben megmaradtak a régi érzések, aztán 13 év után ismét egymásra találtunk. Most 2x is nagy és szenvedélyes szerelem lett. Együtt tervezzük leélni az életünket.


Lehet második esély, csak mindkettőnek akarni kell. Ha egymásnak vagytok teremtve, akkor müködni fog újra és végleg.

2014. okt. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Ha annyira nagy szerelem volt, amihez foghatót többé elképzelni sem tudsz az életed során, akkor mégis miért lett vége?:)
2014. okt. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod, hogy csak egyszer fordulhat elő szenvedélyes szerelem az életben? Ezt tényleg a filmekből vehetted...Akikkel összehoz a sors, a barátok, rokonok, szerelmek, megmagyarázhatatlan kapcsolódások, vonzalmak, stb., mind karmikus kapcsolatok. Ha egyáltalán kérdés merül fel benned, hogy hozzá menjél-e valakihez, az már rég rossz. Kapcsold ki az agyad, az egod, a félelmeidet, és hallgass a szívedre és az érzéseidre! Ne döntsd el előre, hogy neked több szerelmed már nem lehet!
2014. okt. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt részem ilyen nagy szerelemben (és igen, 3-as, ilyenkor sem garantált a "holtodiglan"...). Én bizony kivárom, hogy megint részem legyen hasonlóban - mert úgy gondolom, lehetséges. Nyitott vagyok, de nem tudom "beérni kevesebbel". Ha úgy alakul, hogy nem lesz több ilyen, akkor nem lesz több. Ezzel is számoltam.
2014. okt. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

én azt vettem észre bárkivel ha megismerkedek, minden esetleg klappol akkor is olyan "semmilyen" semmi rendkívüli nincs

és már egy évtized is eltelt...

2014. okt. 14. 14:57
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért ne menj férjhez valakihez, mert ideje férjhez menni. Biztos jön majd olyan férfi, akivel nem lesz semmitmondó a találkozás.

De egyébként miért lett vége a kapcsolatodnak az exszel, ha olyan filmbeilló volt?

2014. okt. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!