Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válásom óta nem tudok új...

Válásom óta nem tudok új életet kezdeni. Normális?

Figyelt kérdés

3 éve váltunk el, gyerekkel, közös lakással, autóval, mindennel. Gyorsan ment, megegyeztünk. Megcsalt, egy csapásra ki szerettem belőle és szorgalmaztam a válást 1,5 év hiába való küszködés után, de hiába telt el ennyi idő, egyszerűen még mindig nem találtam meg önmagamat.

Jelen pillanat adott egy lehetőség. Egy ízig vérig férfi, végtelenül jó fej, mindenben tökéletes számomra, vonzódom hozzá, imádja a kislányomat, még is tele vagyok kételyekkel. Nem érzem a vágyat, amit régen, az ex férjem előtt még olyan erősen.

Ha azt érzem, hogy nem vagyok biztos abban, hogy készen állok egy tartós kapcsolatra, akkor nem állok készen ugye?


2014. okt. 14. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell siettetni a dolgokat. Randizzatok, szórakozzatok, aztán majd meglátod, hogy később mit érzel. Nem kell rögtön összebútorozni, érthető, hogy ahhoz egy rossz házasság után még nincs kedved.
2014. okt. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem ő lesz az, aki..
2014. okt. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne menj bele, mert nem ő a férfi számodra.Csak megalkuvás lenne semmi más. Le lehet így élni egy életet, csak neked kell eldöntened, hogy megéri e számodra egy olyan férfi mellett élni, aki nem indít be.
2014. okt. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Éppen az a baj, hogy megvan a húha érzés, beindít, oda vagyok érte, szimplán csak tartok az egésztől. Egyik pillanatban azt érzem, hogy eltudom képzelni vele hosszútávon, a másikban azon gondolkodom, hogy kész vagyok-e én erre. Nem csak egy fellángolás? Nehéz ez. Ő sem kalandra vágyik már, avagy arra, hogy néhány hétig/hónapig jól érezzük magunkat együtt, aztán heló, de nem tudom, hogy képes vagyok-e én már erre, hülyíteni pedig nem akarom.
2014. okt. 14. 18:36
 5/8 anonim ***** válasza:

vag ycsak azt nem tudod,hogy elhiheted e, hogy valami jó törénik veled

a félelem meg teremtő hatású...

2014. okt. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kell most eldöntened, hogy hosszú távon el tudod-e biztosan képzelni. Pont azért kell megismerned előtte. Tinikorban még hipp-hopp jön a szerelem és a "holtomiglan" érzés, aztán az ember csalódik, és már tudja, sok mindenen bukhat egy kapcsolat. Ne várd ugyanazt, amit a férjeddel éreztél, az az érzés többé nem jön, mert csalódtál benne. Randizz, találj magadra, adj esélyt a dolognak. Bármikor kezdesz új kapcsolata, akár most, akár 10 év múlva, a kétely benned lesz, és csak úgy bizonyosodhatsz meg róla, hogy felkészültél-e, ha lépsz. Ne vesztegesd az éveidet. 3 év elég egy ilyen házasság lezárásához. Merj élni.
2014. okt. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha kész lennél egy új kapcsolatra, és a megfelelő személy lenne előtted, akkor teljesen másképpen éreznél.
2014. okt. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem minden oké lenne, csak félsz. Az ismerkedést pedig nem lehet kihagyni, attól mert felnőttek vagytok, nem úgy kezdődik egy kapcsolat, hogy rögtön összeköltözünk. És egyáltalán nem hülyítés a randizgatás, szerintem a párod is meg akar előbb ismerni és nem beleugrani egy élettársi kapcsolatba.
2014. okt. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!