Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 gyerekkel újra kezdeni,...

2 gyerekkel újra kezdeni, párt találni lehetséges?

Figyelt kérdés
Lehetséges 2 gyermekkel újra szerelmet találni, vagy kevés az esély rá?

2014. aug. 10. 12:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lehetséges. Nincs kizárva, hogy találsz. Bár lehet sőt valószínű, hogy olyat találsz akinek úgy szint van...


Amúgy nehezebb azt mondják.

2014. aug. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehetséges! :)
2014. aug. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet, főleg ha elfogadod hogy neki is vannak gyerekei.
2014. aug. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
Esélytelen.
2014. aug. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bátyám egy 2 gyerekes elvált nőt vett el, aki idősebb is nála 5 évvel. Mi a mai napig nem értjük, de ők tudják. Megvannak, de sokat veszekednek, saját gyerek nem akar összejönni, stb. Szóval nem esélytelen, de én úgy érzem rajtuk, hogy "ha ló nincs" alapon vannak egymással. Bátyám nem egy adonisz, így sosem kapkodtak utána a nők, a nőnek meg ugye az volt a félelme, mint neked. Így kifogták egymást és élnek, mint hal a vízben.
2014. aug. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Barátkozz . Aztán kiderül mivé alakul. Ha gondolod írj nekem szívesen megismernélek.
2014. aug. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehetséges, sokunknak sikerült.
2014. aug. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Te most is Nô vagy, kérdezô, ugyanazokkal a vonzó tulajdonságokkal, mint a gyerekek elôtt. Talán csak kicsit komolyodtál, és talán már kissé mást keresel a leendô párodban is, mint azelôtt. A gyerekek egyfajta "szûrôként" funkcionálnak. Már eleve lekoptatják azt, aki késôbb magától is lekopna...


Járasd ôket sportra, szakkörre, ott találkozhatsz olyanokkal, akik szeretik a gyerekeket, esetleg nekik is van. És mozdulj ki gyerekek nélkül is! (Erre jó pl. az apás hétvége. :)) Járj nyitott szemmel, és ne aggódj. Bízz magadban! :)

2014. aug. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A mai Magyarországon? Csekély az esély rá, de azért csak próbáld meg. Soha nem lehet tudni.
2014. aug. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
én is két gyerekes elvélt Nő vagyok, nyilván nehezebb a gyerekek miatt de nem lehetetlen akit igazán érdekelsz el fog téged fogadni két gyerekkel is, mert ne feledd attól ugyan olyan NŐ vagy......!!!!!!
2014. aug. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!