Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erröl? Már az...

Mit gondoltok erröl? Már az agyamra megy!

Figyelt kérdés
Van egy 5 hós kisfiam, a sógornõm a szomszèdünkban èl, az ö fia 4 hòs. A fèrje sokkal több fizetèst kap mint az enyèm, mègis hozzàm járnak pelenkáèry, popsitõrlõèrt, gyógyszerekèrt. Mi a kevès fizetesbol meg a csalàdibòl veszünk meh mindent ès a legjobbat a gyereknek. Ök pedig 2 hetente kapnak fizetèst ès mègis nekem kell pelenkát adnom neki. Ha nem akarok adni akkor meg a fèrjem ( az ö tesója a csaj) velem vitázik h ne irigykedjek. De hát èn is pènzböl èlek nem osztogathatom a cuccokat. Hogy kène megmondani a fèrjemnek is h nem adok neki többet!?

2014. okt. 15. 12:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Így ahogy ide leírtad, teljesen érthető. Párszor adsz de azért van határ, ez nem irigység. Család ide vagy oda, mindennek megvan a határa, ha ezt nem fogadja el h neked ott van akkor elmehet a jó pi**ába. (a sógornő)
2014. okt. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%

Átmennék hozzájuk és én is kérnék tőlük!

Ha legközelebb kér, mondanám neki, hogy adok, de x napon belül vegyen nekem x csomag pelenkát, mert annyit már adtam a sajátomból, és nincs pénzünk többet venni a saját gyerekünknek.

Beszélnék a férjével is, hátha nem tudja, hogy a felesége máshoz jár kunyerálni.

2014. okt. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Így, ahogy mondtad: Én is pénzből élek és nem osztogatom el a cuccokat. Mindenki tartsa el a saját gyerekét. És pont. Aztán lehet pattogni, és a pattogásra nem figyelni.
2014. okt. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
mikor átjön kunyerálni pont előtte fogyott el...sorry :D
2014. okt. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem az a baj, hogy aki ilyen témában ide jön picsogni, az képtelen elhajtani az ilyen energiavámpírokat. Hiába írjátok, hogy mit lehetne, ehhez egy masszívan összetartó család kellene, ami a kérdezőnél nincs meg. Amíg a férj inkább a testvérét pártolja ki a felesége helyett az korántsem összetartó család. Előbb a férjeddel kellene elbeszélgetnetek, hogy hányas is a cipő igazából. Ha meg mindenképpen fel szeretne vágni, mert az is lehet benne, hogy szégyelli, hogy kevesebbet keres, mint a sógora, akkor teremtse is elő az ehhez szükséges plusz gubát.
2014. okt. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Utolsó, naponta átjön tudja h mekem mindig van. Ès ha adok neki x pelenkát èn pamperst adok mert azt használunk. Ö pedig legolcsóbb fajtát adja vissza. :S Ezèrt is nem szeretek neki adni. Meg ö a pènzükböl vesz egy hônapra 50 pelust èn meg 150 et. A többi pénzt ruhákra meg hülyeségekre költik.
2014. okt. 15. 12:23
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt mondanám:

Nem adok, mert már nagyon sokat adtam és nincs pénzünk elosztogatni. De szívesen vigyázok a babádra, amíg elmész a boltba venni!

Ennyi :)

2014. okt. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Es megis mi oka van arra hogy allandoan menjen?

Irtad hogy van penz akkor meg?! vagy sajnalja a pampers pelusra a penzt?!?!?!?

MErt az megertenem ha neha atmegy,mert elfogyott a pelus es hirtelen kell... NEHA! nem mindennap.. de ezekutan megmondanam neki hogy szivi figyelj mar,akkor az en gyerekem ala mit teszek? vegyel moshato pelenkat kesz,vagy adok de te is vedd meg nekem a PAMPERS pelust mert adtam amr boven.. en megmondanam neki igy ahogy van.. mi is penzbol elunk,nem olcso a pelenka,vegyel nekem is x csomag pelust mert adtam boven... mint irtam: megertenem ha neha neha ker 1-2-ot mert hirtelen kell stb,de mindennap?! nm kell neki adni kesz pont.

2014. okt. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem mondd neki, hogy kölcsön adsz, de ajándékba nem. Fogjatok egy füzetet, vagy excel táblázatot és írjátok fel mindig azt amit elvitt. És amikor fizetést kap említsd meg neki, hogy már 30 pelenka árával tartozik. Mondjuk legyen egy limit. 50 pelenkánál többet nem adsz kölcsön, csak ha vissza kis kapod.
2014. okt. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
67%
Mondd meg neki kerek-perec, hogy nem tudsz adni, mert ti is pénzből éltek. A férjed se normális, ha hagyja, hogy kihasználjanak.
2014. okt. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!