Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Nálatok belefér, hogy a...

Nők! Nálatok belefér, hogy a barátotok, férjetek a volt barátnőikkel találkozzanak kettesben?

Figyelt kérdés
2014. okt. 5. 10:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nálam belefér, ha csak egy kis csevegésről van szó. Ezt nekem is szabad fordított esetben.
2014. okt. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Abszolut,es ez forditva is igaz:-))Mi tobb neha a volt ferjemmel is egy tarsasagba jarunk es jol kijonnek a jelenlegi ferjemmel:-)))
2014. okt. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
71%

szerintem nagyon függ a volt kapcsolat milyenségétől és az elválásuk módjától. Személy szerint, ami ex, az ex, nem jelen. A férjemnek az előzője menyasszony volt, és a csaj lépett le. Nála nem örülnék, ha találkoznának és ezzel a férjem egyetért. 5 évig voltak együtt. Az azelőtti, 5 éves kapcsolatából viszont a nő a férjem fodrásza, ott már kettesben lehetnek. Rá nem vagyok féltékeny, családunk van már, neki is, szóval ott nincs gond. Szóval itt tényleg nagyon függ, hogy milyen volt az a kapcsolat stb.

Szóval nem minden esetben férne bele.

2014. okt. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
56%
Csak egy exe van a férjemnek, akivel anno részben miattam szakított (mikor találkoztunk, már sokadjára szakítottak hivatalosan, csak épp folyamatban volt a lány részéről a visszakönyörgés), és érthető módon nem igazán kedvel engem, szóval engem zavarna, ha kettesben találkozgatnának. De a férjemre is dühös azóta is, szóval ez a veszély nem áll fent szerencsére.
2014. okt. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálam abszlűt, bár a férjem kettesben sosem akart vele talalkozni, egyébként a regi baráti társaságban benne van pl az egyikük, ahova én nem mindig megyek.

Akkor kisit kiakadtam amikor az orrom előtt tette neki a csaj magát..de nem volt belole ond, mert a férjem jol kezelte a helyzetet( sehogy, ;) pár perc utánabba is maradt az ömlengés) ekkor még nem volt egyébként a férjem.a csaj még nekem szokta tenn magát.. Tudom kezelni, így nem zavar.lsőt az évek alatt abba maradt..szerintem csak ilyen típus..


Ha ketet. Akarna találkozni vele az sem zavarna, biztosan meg lenne az oka, de nem az, ogy meg akar csalni az tuti

2014. okt. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha összefutnak és beülnek valahova dumálni egyet az nem érdekel, én is találkoztam már futólag 1-2-vel. Ugyanígy nekem is ír néha 1-1 exem és beszélünk 5 percet, ennyit.


Ha direkt tervezett találkáról lenne szó, azt furcsállnám. Nem zavarna, mert a férjem nagyon őszinte velem, és mindig elmondja, hogy xy írt neki vagy beszélt vele. De szerintem egy normál párkapcsolatban az ex ilyen szinten nem része a mindennapi életnek, ezért furcsának tartanám.

2014. okt. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs ilyenre példa ,a baráti társaságunk is közös .Ha mégis felmerülne egy ilyen találka lehetősége ,biztos hogy nem akarna nélkülem menni . Mint ahogy én is megkérdezném tőle ,nincs -e kedve elkísérni ha nálam adódna ilyen szitu . Ez nem bizalmatlanság kérdése ,abszolút megvan a bizalom ,csak mi ilyenek vagyunk .. Egyébként ismerem a párom ,meg sem fordulna a fejében ,hogy találkozzon exével .
2014. okt. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
34%
Nem.
2014. okt. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ha közös gyerek is van és néha találkoznak megbeszélni a vele kapcsolatos dolgokat, vagy csak összefutnak az utcán és beszélnek pár szót, akkor igen.

Ha csak úgy elhívogatják egymást mondjuk vacsizni, iszogatni úgy hogy én nem lehetek ott, mert zavaró tényező lennék, nem igazán.

2014. okt. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Értem. És mi a helyzet akkor, ha a volt barátnő hónapok óta írogat, hogy találkozni szeretne, majd este 10kor felhívja a barátotokat (férjeteket), hogy áá látom épp a közelben vagy, találkozzunk most.
2014. okt. 5. 11:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!