Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki tölt több időt a wc-n nálatok?

Ki tölt több időt a wc-n nálatok?

Figyelt kérdés

A férj vagy a feleség?

A férfiak máshol is sokat "trónolnak", akár újsággal-teledonnal, vagy csak a mi családunkban van így? :D



2014. szept. 29. 20:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
22%
Ki nem sz....le mikor ki sz...rik nállatok?
2014. szept. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
42%
...amugY:D engem sem izgat a dolog:) foleg igy sz@rás ügyben..:D
2014. szept. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

Én nagyon sokat trónolok a klotyón, olvasok, netezek.


Nő vagyok, de mondjuk leszbikus. :)

2014. szept. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
59%
na én pont az ilyen szarságok miatt élek egyedül nekem senki ne pofázzon hogy meddig ülök a wc mivel ez az én trónom így addig vagyok bent ameddig akarok
2014. szept. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk ezt a trónolást nem értem, miért kell még párologtatni is a sz.rt, nem lenne olyan büdi, ha rögtön le lenne húzva.
2014. szept. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

"na én pont az ilyen szarságok miatt élek egyedül nekem senki ne pofázzon hogy meddig ülök a wc mivel ez az én trónom így addig vagyok bent ameddig akarok"


LOL! :D

Nagyon jó, csak keményen! Amúgy én is így vagyok sokszor... :)

A többin is jót röhögtem, mindenkinek ment a zöld!

2014. szept. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Én egyáltalán nem trónolok, egy sz@rás is meg van 2-3p alatt :D
2014. szept. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%

Utáltam ezt otthon. Apám minden reggel bebüdösítette a lakást. Ha kellett, ha nem, ő beült és erőlködött. A reggeli teli hólyaggal meg táncikálj.


Nálunk külön van a wc és a fürdő, át kell menni kezet mosni, így nem szívesen hagyom, hogy valaki is újságot vigyen be, mert ha seggtörlés után összefogdossa a drága újságot, agyonverem.


De nem értem magát a trónolást. Én akkor megyek szarni, ha kell, így alig több idő a pisilésnél. Vagy annyira jó a gőzölgő szar felett ücsörögni?

2014. szept. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
69%
A kamaszok, akik neteznek skpolnak közben....
2014. szept. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%
én is sokat ülök a wc-n. hozzàteszem az egyetlen pont a lakásban ahol van 10 percem magamra.(40, 3 gyerekrs anyuka)
2014. szept. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!