Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor nő fel végre a lányom?

Mikor nő fel végre a lányom?

Figyelt kérdés

22 éves, nem volt még hosszú kapcsolata csak pár rövidebb. Nem tudja mit akar az élettől. Egyetemen tanul, bulizni nem jár iskola mellett dolgozik, hogy eltartsa magát. De nem ismerkedik fiúkkal és azt mondja nem akar férjet meg gyereket. De nálunk nem ez a szokás! Már arra is gondoltam, hogy esetleg a lányokhoz vonzódik mert mindig ölelgeti a barátnőit. Nézi azokat az animeket meg szeret beöltözni. Ő azzal védekezik, hogy ha már ennyi stressznek van kitéve akkor legalább a hobbiját ne szóljuk le.

Mit lehetne tenni? Mivel vegyük rá, hogy ismerkedjen és gondolkozzon majd el a családalapításon és felejtse el ezt a buta hobbit?



2014. okt. 16. 00:49
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
97%

Éljenek az ilyen fantasztikus anyák mint Te!

Amúgy nem, szarkazmus volt, gáz vagy.

2014. okt. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
98%

Árt ezzel a lánya bárkinek is?Ha nem,akkor miért kéne erről leszoknia,addig is van legalább valami hobbija.Erőszakkal semmire se lehet rávenni senkit se,vagy ha mégis,abból sok jó nem származik.Majd benő a feje lágya,ráadásul most nem ez a központi problémája.Valakinek sok botlás után jön el az igazi,valakinek soha.

Gondolkodjon el:ha Önnek dolgoznia kell annak érdekében,hogy le tudjon diplomázni és hozzá meglegyenek a körülményei,akkor ez lenne a legeslegnagyobb problémája,hogy fogalma sincs kinek szüljön vagy hogy férjhez menjen valaha?Ha igen,tessék rajta elgondolkodni.

Ha az csak egy kamu kérdés,akkor annyit,hogy ez inkább elszomorító,mintsem vicces.

2014. okt. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
61%
Te nem Szandra anyja vagy???
2014. okt. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim válasza:
98%
Hülye vagy.
2014. okt. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
97%
a lányod már felnőtt, azt csinál amit akar, a véleménye meg később változhat. Bulizni én se járok, barátnőm még nem volt, pedig már 22 vagyok én is. A hobbijával meg semmi gond, ez egy szubkultúra, azt hogy te nem érted meg azt én megértem, az én anyukám se érti ezt, de milyen jogon akarod vele elfelejtettni a hobbiját, ha ez a hobbija, ennyi erővel bárki hobbiját megtilthatnák mert valakinek szúrja a szemét. És a lányodnak igaza van, ha egyetem mellett dolgozik is, legalább legyen annyi öröme az életben hogy élhet kicsit a hobbijának.
2014. okt. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
99%

A leírás alapján az égvilágon semmi rosszat nem csinál a lány... S ne is azért menjen férjhez s szüljön gyereket, mert az nálatok szokás!!! Ha nem akarja, nem kell.

A cosplay és az anime teljesen korrekt, nem tudom, mit szólnál ahhoz, aki harmincas férfiként öltözik be mágikus nyuszilánynak, én abban sem látok semmi kivetnivalót :D


Az igazán kemény animerajongók sosem "felejtik el" ezt a hobbit s ha élvezi, miért lenne butaság? Oké, nem valami tudományos, de pl. a horgászat sem az... A kocsmázásnál pedig különösen jobb, de a túl intenzív fiúzás (de szépen mondtam) sem a lányos anyák álma... Animét néz és animeconra jár 22 évesen, ennél ártatlanabbat nehezen tudok elképzelni :D

2014. okt. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon gáz vagy!

Képzeld, el (már ha bírod), hogy nem mindenki a családalapításon töri a fejét, hogy hogyan tudna egy jó férjre ráakaszkodni meg minél több kölyköt kinyomni minél gyorsabban.


"De nálunk nem ez a szokás!"


SENKIT sem érdekel, hogy nálad meg szerinted hogy szokás.


Örülj neki, hogy van egy kreatív hobbija, hogy nem bulizza szét magát és még dolgozni is képes az iskola mellett, hogy okos, önálló és szorgalmas.


Nem vagy normális, hogy ilyenek miatt cseszegeted a lányodat. Bárcsak lenne egy ilyen lányom, büszke lennék rá!

Remélem, tényleg leszbikus, ennyi ésszel megérdemelnéd.

2014. okt. 16. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
89%
6-osnak üzenném, azért a horgászatba van ám tudomány bőven, aki jobban belemélyed a halak élettanába,meg csalikészítés kémiájába annak pl ez egy tudomány.Amúgy meg a lányodat sztem hagyd békén,ő tudja mi a jó neki.
2014. okt. 16. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
98%
Kérdezem én, az egyetem mellett, hogy csináljon gyereket? De gondolom önnek az erkölcstelen lenne, ha terhesen járna suliba. Inkább örüljön, hogy olyan szorgalmas, hogy iskola mellett még dolgozik is.
2014. okt. 16. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
96%
Tanul és dolgozik. Mi a fene közöd van az életéhez? Mi az, hogy nálatok ez nem szokás? Elmesz te a .... - oda!
2014. okt. 16. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!