Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy győznétek meg a...

Ti hogy győznétek meg a szüleiteket hogy kiengedjenek angliába?

Figyelt kérdés
Rendőr szeretnék lenni angliában, 19 éves vagyok, de anyukám szerint először elkéne végezni egy egyetemet. Csak az lehet rendőr aki állampolgár, szóval 4 évet kint kell lenni nagyjából egyfolytában, és minnél később meg ki az ember, annál később is tudja elkezdeni.
2014. okt. 17. 14:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%

a gyökereknél van a probléma

te 19 éves vagy, és még mindig az a helyzet, hogy engedély kell ahhoz, hogy engedjenek bárhová is???

ne csodálkozz ezek után semmin sem!

2014. okt. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
itt konkrétan arról van szó hogy elszakadnék a családtól és belevágnék az igazi életbe.. erről van szó.. hülyeségből nem kérek köszi
2014. okt. 17. 14:41
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen nem kell már engedély...
2014. okt. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
elmondanám, hogy azt a négy évet hogyan kívánom ott eltölteni ... ezt mondjuk nem árt "bizonyítékokkal" alátámasztani, tehát hol lakom, miből élek konkrétan
2014. okt. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én 20 évesen jöttem ki Németországba.

Engem se engedtek, úgyhogy leléptem engedély nélkül. Azóta megbékéltek. Jövőre megyek suliba, mert elkéstem a papírokkal, most munkát keresek.

2014. okt. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Bár mi kint élünk, de ha a fiam 19 évesen így állna elém, hogy rendőr akarok lenni Angliában (bármily meglepő, nagy betűvel kell írni) akkor engem sem győzne meg.

Nem azzal van a gond, hogy rendőr akarsz lenni, hanem azzal, hogy 19 évesen nem fogod fel, hogy nem úgy megy, hogy kijössz és minden szuper lesz. 19 évesen se szakma se gyakorlat (nyelvtudásod van-e?) nélkül még mosogatni sem fogsz. Arról nem is beszélve, hogy 19 évesen alacsonyabb a minimálbéred mint 6.30. (ez csak 21 éves kortól él) Hogy tartanád el magad, ha a lakhatás többe kerül mint amennyit 1 hónapban keresnél? Az állampolgárság megszerzése sem abból áll, hogy 4 évig kint kell lenned. MINIMUM 4 év bejegyzett munkaviszony, állampolgársági ismeretek, és nem kevés pénz kell ahhoz, hogy kérvényezni tudd az állampolgárságot..

19 évesen előbb olvass-járj utána mielőtt a szüleid elé állsz.

2014. okt. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Tudnék menni szállodába, ahol félretudnék tenni havi 500 eurot. Tudom, hogy megkell tanulni Anglia történelmét, milyen a politikai szerveződés stb. A nyelvtudás megvan, középszinten. Már utána néztem mindennek.
2014. okt. 17. 15:08
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha már utána néztél, akkor hajrá. NAgyfiú vagy már.
2014. okt. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Megkerdezhetem, hogy hol talaltal olyan szallodat, amit a minimalbernel is kevesebbol ki tudsz fizetni? Mi orulunk, hogy egy szobat tudunk berelni 600 fontbol. Ismetlen FONTbol!
2014. okt. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
üzenetben leírom:)
2014. okt. 17. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!