Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarnak megváltoztatni?

Miért akarnak megváltoztatni?

Figyelt kérdés

A családom nem akarja, hogy különc legyek, úgy mond.

Sosem beszélek senkivel, nincsenek barátaim, blogot írok, mindig benne van a füles a fülembe, morbid humorom van.

Anyám és testvérem mindig azt taglalja, hogy miért nincsenek barátaim, hogy miért írok blogot, hogy miért gyűlölöm az iskolát, és miért nem vagyok olyan, mint a többi ember. Mindig azt mondják, hogy majd középiskolában lesznek barátai, de én nem akarok barátokat. Nekem úgy jó, ahogy most van. Sokszor mondják, hogy dilidokihoz kellene járnom, meg ilyenek.

Most Őket tényleg zavarja, hogy ilyen vagyok? Vagy csak aggódnak?



2014. okt. 18. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Olyan vagy, mint a többi tini. Majd elmúlik.
2014. okt. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok tini ilyen..

En is ilyen voltam.. elvoltam a kis vilagomban kb 1 evig neha elmentem a legjobb baratnommel es ennyi..

De fules a fulembe,vagy csak a gepen zene,elegge morbid humorom volt ( meg mai napig is megvan..:D)

Nyugi,csak serdulsz,majd valtozik...

2014. okt. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Azért ilyenek mert az egész társadalom ilyen.

Ők azt akarják h állj be a sorba és úgy gondolkozz ahogy ők.

Én is hasonló vagyok bár nem írok blogot és a főiskolásán viszonylag kevesebb a nehéz természetű ember.

Nincs barátod kit érdekel ?

Emberek jönnek mennek majd lesz.


Azért írsz blogot mert így ki tod írni magból a gondokat, a dolgaidat...

József Attila is ezt csinálta csak azt Szabad ötletek jegyzékének hívták.


Szerintem teljesen átlagos gyerek vagy nincs veled semmi baj.

Ja és a legtöbb tini meg minden 7-en berug meg szexuál fanatik és később HPV-s lesz v 17 évesen apuka.

Te jobban teszed h ezt kerülöd.


"Nekem úgy jó, ahogy most van"

Nekem is és engem is psziho dokihoz akartak már küldeni szal ne vagy egyedül.

A többség számára bármilyen kisebbségről is legyen szó, az mindig antiszoc lesz.


Pl Tudatos gyermektelenek, X vallásúak, melegek...


25 F

2014. okt. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Szia!

Én is ilyen vagyok, és az én szüleim is pont ugyanezt csinálják velem. Megpróbálják rámkényszeríteni a világukat. Anyám elvárná, hogy "csajos" ruhákba járjak, meg hogy sok barátom legyen, holott ő sem ilyen, szóval nem tudom, akkor mit vár tőlem. Az is zavarja, hogy én nem vagyok oda azokért a dolgokért, mint a többi lány, hanem inkább olvasok, filmet vagy sorozatot nézek. Főleg sci-fit meg fantasyt :D Ez is idegesíti anyát.

Mindegy, a lényeg, hogy én is hasonló vagyok, mint te, szóval tudom milyen nehéz. Szerintem az zavarja őket, hogy nem állsz be a sorba, nem vagy olyan, mint mindenki más. Sokan ezt valami borzasztó dolognak fogják fel, és nem értik meg, hogy valaki így boldog. Szerintem próbálj meg nem törődni velük, legyél olyan, amilyen, különben nem leszel boldog (tapasztalatból mondom, én megpróbáltam "beilleszkedni", de csak még rosszabb lett minden).

2014. okt. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel; majd kinövöd!
2014. okt. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, bár nem hiszem, hogy kinövöm, mert óvodába is ilyen voltam. Utáltam odajárni, nem voltak barátaim, nem figyeltem senkire.
2014. okt. 20. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!