Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarnak megváltoztatni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak megváltoztatni? Miért nem lehetek saját magam? Nincs senki aki ezt elfogadná?

Figyelt kérdés

Nincs barátnőm nem is volt még, és kicsit most kiakadtam. 186 centi vagyok 115 kiló, igen kövér. Nem sportolok csak azért mert másnak úgy tetszenék, ha nem élvezem azt hogy egy kondi teremben döglök akkor minek járjak oda? Szeretem a játékos sportokat és mindig megpróbálom a legjobbat nyújtani, de lusta vagyok, és nem fogok másért megváltozni, ha lefogyok az nem nőért lesz hanem saját magam miatt. Nem járkálok bulizni, na nem azért mert nem szeretném a friss levegőt, de a mai szórakozó helyek nem az én világom. Amúgy sem látom értelmét annak hogy egy olyan helyen ismerkedjek ahol mindenki be van fújva meg le van izzadva. Na meg pénzem sincs, ez van nem mindenki születik gazdagnak akinek apuci anyuci megad mindent. Mégsem hiszem hogy rossz ember lennék, szeretem az embereket nem vagyok csöndes alkat, nem félek megszólítani egy lányt sem, csak már szarok rá. Annyiszor kaptam visszautasítást meg megmondták mint változtassak. Még is miért változzak meg más kedvéért, ha saját magam miatt nem kedvel valaki akkor minek erőltessem magam? Abból is elegem van hogy egy átlagos lány már el se tudja velem képzelni, csak az olyan lányoknál van esélyem akik mellet nem érzem jól magam.

Kicsit most biztos bunkón jött le de úgy felhúztam magam azon hogy üres köröket járok nőknél. Mind csak elhúzza a mézesmadzagot hogy aztán jól beintsen az embernek. Hogy legyek maga biztos ha nem érezhetem jól magam a bőrömben? Miért akarják az emberek hogy saját magam legyek ha nem fogadják el azt amilyen vagyok, max barátnak való vagyok. Hát nem akarok barátokat abból van annyi amennyi kell.


2011. febr. 8. 21:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Én is így vagyok, kivétel az, hogy én a vézna kategóriába tartozom. Minden más pontosan illik rám, és egyet is értek veled. Ha nem magunkért szeretnek, akkor minek színleljünk mást?
2011. febr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
Nincs. Szar ügy. Normál életet kell élned. Basztad dagi.
2011. febr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
73%

Most akkor a lányok tehetnek arról, hogy nem vonzódnak hozzád?

Te vonzódnál egy kövér lányhoz?


Oké, ne változz meg mert neked nincs igényed rá, de akkor ne várd, hogy másoknak tetsszél (nem azt mondom, biztos van akinek tetszel, de az írásodból arra következtetek, hogy nem azoknak akiknek szeretnél)


Amúgy nem csak az izzadt fülledt helyeken lehet bulizni.. Nem muszáj ezt a módszert választani. Vannak csendes, nyugodt beülős helyek is. Meg még rengeteg alternatíva van.


Amúgy gondolkozz el tényleg azon, hogy te vonzódnál-e egy kövérebb, vagy csúnyább lányhoz.. Mert nem hiszem, hogy igen lenne a válasz, mert akkor nem lennének ilyen gondjaid.

Te sem fogadod el a csúnyább lányokat, akkor hogy várod el hogy a szebbek elfogadjanak?

2011. febr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Picit off lesz, de megszólalt bennem az orvostanonc vészharang: Ne a lányok miatt adj le a súlyodból, hanem magad miatt, ugyanis nagyon káros rád nézve! Nem kell kisportoltnak lenned ahhoz, hogy a lányok kedveljenek, viszont a túlsúly sok olyan káros mellékhatással jár, ami tudat alatt taszító (vegyük pl. a túlsúlyosok népbetegségét, a bőrgombásodást, a cukorbetegséget, a könnyebb izzadást stb...). Magaddal teszel jót, ha kicsit félre teszed a "lustaságod", és megpróbálsz leadni a kilóidból. Nem kell ahhoz buliba járni, hogy normális lányokkal ismerkedj, de még náluk is fontosabb, hogy ne kelljen fiatalon inzulinoznod magad, vagy kardiológiára járni, mert elzsírosodott a szíved...
2011. febr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

"csak az olyan lányoknál van esélyem akik mellet nem érzem jól magam"


Ezt hogy érted? Akkor te sem nagyon tudod elfogadni az ebbe a kategóriába tartozó lányokat, nem? Pedig egy esélyt lehet, hogy megérdemelnének...

2011. febr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Én nem akarok senkit megváltoztatni, ha azt mondják hogy nem akkor nem. Tudomásul veszem, de amikor napokon sőt volt hogy hónapokon keresztül hitegettek. Hogy aztán valami szánalmas kifogással kikosarazzanak. Ergo nem mondom azt valakinek hogy helyes vagy meg bírlak meg keresem a társaságát ha utána meg akarom változtatni, és ha ez nem történik meg akkor nem ugrok elő hirtelen a "legyünk csak barátok" legszánalmasabb szlogenszöveggel.

Meg nekem ne mondja azt csaj hogy ő a másik csaj helyében biztos járna velem, mert azt hiszi hogy olyan jó barátok vagyunk, pedig tudja hogy vonzódom hozzá.

Abból is elegem van hogy nekem sírnak hogy milyen köcsög módon elbántak velük, és hogy miért nincs rendes pasi a világon...HAHÓ itt vagyok!

2011. febr. 8. 21:44
 7/20 A kérdező kommentje:
Én nem érzem az olyan lányokkal jól magam akikben nincs semmi élet és annyira negatívak hogy már csak azért vonzósnak hozzám mert azt hiszik hogy ők ennyit érnek.
2011. febr. 8. 21:45
 8/20 A kérdező kommentje:

Szar szöveg hogy genetika teszi de sajnos ez van. Kb már egy jó ideje csak koplalok egyszer eszek egy nap de az is csak feljön mint le, pedig szinte utálom az édességet és a zsíros kajákat. E mellet az se tesz jót hogy nem egyik napról a másikra lettem ilyen és már most sokkal nehezebb mint ha csak 10 kiló lenne.

És ez kicsit válasz arra miért nem járok más helyekre, mert nem él mindenki Pesten vagy nagy városban és azért nem fizetek 2ezer forintot hogy csak bemenjek a városba. És ebből az is adódik hogy nem sok lehetőség van sportolni, csak a drága kondi termek vannak semmi több.

De ez tényleg off és ez most nem érdekel, ha le is fogyok nem egyik napról a másikra fog megtörténni és nem fogok emiatt nőtlenséget fogadni.

2011. febr. 8. 21:50
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem koplalni kell, hanem okosan összeállítani egy fogyási tervet. Pl. rengeteg diétával kapcsolatos oldal van, de a legjobbak azok, ami hosszú távú megoldást kínálnak. Tehát pl. ehhez a magassághoz, és életvitelhez mennyi kalória lenne az ideális, és azt szigorúan betartani. Mellette meg mozogni valamennyit, mert anélkül nem megy. Nem edzőteremre kell gondolni, hanem mondjuk egy hétig napi 10-20 kör séta az utcában, azután ezt a szintet hetente emelni. Vagy a lusták legjobb barátja az úszás. A vízi gyakorlatok sokkal könnyebbek, mert a víz rásegít, és hamar látható eredménye van. Kis célokat kell kitűzni magad elé, pl. ebben a hónapban tartósan vesztek 2 kilót. Mindent lehet, csak akarni kell. A lányokkal is jó ismerkedési lehetőséget jelent egy kis mozgás...
2011. febr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szóval nem csinálsz semmit, de szeretnéd hogy ezért szeressenek. A gáz ott van, hogy egyáltalán nem vagy egyedi, sokan kövérek, nem buliznak, és makacsak, kár hogy ezek közül egyik sem vonza a csajokat. A csajokat a siker vonza! (bármilyen téren) Te eltudod képzelni a jelenetet, ahogy egy gyönyörű lány ezt mondja neked "Ohhh! Pont egy ilyen azért se tipusu, otthonülős dagadékra vágytam, mint te!"? Ébresztő! Magadnak tetszhetsz, de másoknak nem! Változnod kell!
2011. febr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!