Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vannak ma az igazi férfiak...

Hol vannak ma az igazi férfiak? Vannak még egyáltalán? Vagy ekkorát fordult a világ? Minden véleményre kíváncsi vagyok!

Figyelt kérdés
Az utóbbi hetekben, egyre többször hallottam,olyan történeteket,hogy a feleség megcsalta,elhagyta a férjét, megalázta!Van olyan,hogy elköltözött a szeretőjéhez és a gyerekeket is otthagyta! Mindezek ellenére ti férfiak,hónapok, évek múltán, mégis visszafogadjátok az ilyet! Miért engeditek,hogy újra és újra megalázzanak benneteket? Tudom,hogy a férfiak másként működnek,de én nőként nem tudnám elviselni,hogy ezek után hozzám érjen,megcsókoljon, egyáltalán a közelemben legyen! Tényleg minden férfi ilyen gyenge jellem?
2014. okt. 23. 09:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Szóval te hallottál "olyan" történeteket, ebből le is szűrted hogy néhány férfi=minden férfi, gratulálok a logikádhoz.
2014. okt. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Hat nem tudom ha engem megéget a sult hus, nem dobom ki hanem megvarom mig kihul s akkor eszek.belole.
2014. okt. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
.. az elozohoz hozzateve: akinek ugynevezett 'igazi ferfi' jutott, az nem a gyk-ra jar buta kerdeseket feltenni.
2014. okt. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
41%
Mert ez kell nekik, ezt élvezik. Eddig majd az összes pasiismerősöm a szemét, hisztis lotyókat hajtotta. Nyilván nem vallják be senkinek, de ezt érzik. Más magyarázat nincs.
2014. okt. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%

Egy van itthon. :) Igyekszem úgy nevelni a fiamat, hogy kettő legyen.


Nem, természetesen nem minden férfi gyenge jellem.

2014. okt. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Sajnos úgy tűnik,hogy egyre inkább a nők hordják a nadrágot otthon, uralkodnak rajtatok, ti meg hagyjátok és ez a legnagyobb probléma,hogy nem álltok ki magatokért! Nem azt mondtam,hogy minden férfi ilyen,de úgy tűnik egyre több!
2014. okt. 23. 09:37
 7/17 anonim ***** válasza:
20%
kinek van ledve az allando hatalmi harcokhoz egy uralkodo novel? nem errol szol egy kapcsolat. dugni kell az ilyent amig nem talalunk normalis not. akkor meg kidobni. max. utana teleirja a gyakorit hogy minden pasi szemet...
2014. okt. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
45%
ja es a visszafogadasa is csak latszat. ez csak a felszines tajekozodo hiszi. ertelem szeruen h meg nem talaltunk normalis not lehet dugni tovabb. magat visszafogadtato uralkodo not, de egyertelmu hogy nem az igazi igy masra nem is kell.
2014. okt. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nemhogy a férfiak, de alapból az emberek nem egyformán működnek. Van, aki felrúg egy több évtizedes házasságot az egyik fél egy nagyobb hibája miatt, van, aki nem.

Ez egyébként két ember magánügye, nekik kell eldönteni, nem neked kívülállóként pattogni, mint a nikkelezett bolha. :)

2014. okt. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

1. Ha hűtlenség, szerető, család-elhagyás, visszafogadás, megbocsájtás fogalmakról beszélünk, akkor nem szabad külön venni a két nemet; ilyen téren egyformák vagyunk.

2. Szerintem igen is vannak igazi férfiak. Ha számodra ez a kifejezés azt jelenti, hogy nem enged akármit megtenni másoknak, nem engedi hogy kiabáljon vele bárki is, nem hagyja hogy megalázzák... stb., akkor vannak ilyen férfiak. Nem is kevés.

Talán te vagy rossz környezetben...

2014. okt. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!