Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vannak ma az igazi férfiak...

Hol vannak ma az igazi férfiak? Vannak még egyáltalán? Vagy ekkorát fordult a világ? Minden véleményre kíváncsi vagyok!

Figyelt kérdés
Az utóbbi hetekben, egyre többször hallottam,olyan történeteket,hogy a feleség megcsalta,elhagyta a férjét, megalázta!Van olyan,hogy elköltözött a szeretőjéhez és a gyerekeket is otthagyta! Mindezek ellenére ti férfiak,hónapok, évek múltán, mégis visszafogadjátok az ilyet! Miért engeditek,hogy újra és újra megalázzanak benneteket? Tudom,hogy a férfiak másként működnek,de én nőként nem tudnám elviselni,hogy ezek után hozzám érjen,megcsókoljon, egyáltalán a közelemben legyen! Tényleg minden férfi ilyen gyenge jellem?
2014. okt. 23. 09:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én mindig megbecsülést, szeretetet, biztonságot adtam, mégis a lelketlen, önző ribikre buktak a pasik, és ez egyre rosszabb. Én azóta megváltoztam,most már szemetebb vagyok, és van sikerem....
2014. okt. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Fogadja a radai rosseb. Honnan vetted ezt a hülyeséget?

Volt olyan, hogy megcsaltak, ki is adtam az útját, azóta se tudja eldönteni, mit akar, azóta se talált normális hapsit magának. Azóta keres, de nem akarnék tőle semmit, aki egyszer megtette, megteszi sokadszorra, meg nem a megcsalással van konkrétan gondom, hanem a gerinctelen emberekkel. Az ilyet már képtelenség részemről szeretni.

2014. okt. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mert az a férfi mivel férfiasabb, aki ugyanezt megteszi a családjával, és ő alázza meg a nőt, majd mikor megunja a szeretősdit próbálja magát mindennel visszapitizni?
2014. okt. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

én ezt a magcsalás ügyet nem értem. nem mindegy nappal kivel dug ha este nekem is pucsit?

mondtam is neki, a föld kerek, ha nappal körbekeféled a világot, este ugyis hozzám jutsz vissza...

2014. okt. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Hol? Szíriában, meg Iránban, Afganisztánban, Pakisztánban Szaúdarábiában.


Ott a nőknek kuss van. Nem járhatnak iskolába, csak addig, hogy megtanuljanak annyit, hogy ne vágják át őket a piacon. autót nem vezethetnek, és az utcára is csak csadorban mehetnek ki.


Ha szóba állsz egy másik férfival, a férjed megkorbácsol. Ha félrelépsz, megerőszakolnak, házasságtörés miatt halálra ítélnek. A férjed elás derékig, vagy nyakig, és a családja, meg a szomszédság agyonüt egy rakás téglával, betontömbbel.


tizennyolcaskarika (amúgy egy film, nem eredeti)

https://www.youtube.com/watch?v=e0mKw41UUwQ

2014. okt. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! 3 Hónapja megismerkedtem egy nagyon kedves,helyes pasival! 2 évvel ezelőtt a felesége egy másik pasas miatt otthagyta őt! Azt hittem,ez már elegendő idő ahhoz,hogy ne akarjanak egymástól semmit! Tévedtem!!
2014. okt. 24. 08:46
 17/17 anonim ***** válasza:

lehet hogy a feleségnek husosabb a segge.

én legalábbis azért behódólnék, hogy husosabb segget harapdálhassak

2014. okt. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!