Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyenek voltatok "fiatalabb"...

Milyenek voltatok "fiatalabb" korotokban? Sokat buliztatok, vagy inkább csendesebben meghúztátok magatokat? Ha nem buliztatok sokat nem bántátok meg?

Figyelt kérdés
15 évesen már minden barátom/barátnőm bulizni járt,ahogy elballagtunk,nekem eszembe sem jutott,inkább otthon filmeztem,aludtam. Nagy nehezen rávettek,hogy menjek el bulizni,és rákaptam. :D Minden pénteken nagy készülődések,haj vasalás,öltözés,de soha nem voltunk kihívóak! Egyszer berúgtam,hánytam,onnantól nem is ittam nagyon . kb.1évig bulizgattam,majd lett egy párkapcsolatom,már 2 éve együtt vagyunk.Nagyon ritkán elmegyünk valahova,de nem olyan érzés,mint régebben.. nem készülődtem órákig ha mentünk aznap.. 2 hete szült párom nővére (22) azóta nagyon elkapott,hogy bulizni szeretnék,szépen felöltözni,kisminkelni és elmenni barátnőimmel szórakozni. Nem tudom miért,de amióta baba van a családba azóta érzem,hogy nagyon fiatal vagyok és még nagyban kellene szórakozni,barátom pedig otthonülős,ez miatt nagyon sok a veszekedés. Azt érzem,hogy kimaradok dolgokból ,és pár év múlva megfogom bánni..
2014. okt. 23. 22:21
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nem jártam bulizni. Egyáltalán nem bántam meg,amugy sem kedveltem nagyon a "barátaimat".

Jobb volt otthon lenni a kedvenc filmjeimet,sorozataimat nézve :)

Max koncertre mentem de oda is inkább egyedül.

Azóta elköltöztem otthonról egyszer kétszer elmegyek bulizni de nem tartom különlegesnek csak azóta van egy nagyon jó barátom és vele megyek.

2014. okt. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Amíg csak egyetemre jártam, mindig mentem legalább a nagyobb bulikba - volt időm, hiszen a tanuláson kívül más dolgom nem akadt, és közel is volt minden szórakozóhely.

Most dolgozok és emellett tanulok, esélyem nincs elmenni. Örülök, ha alhatok 8 órát, a lakás minden hét végére egy káosz, nekem meg el kell dönteni, hogy a háromnapos tányérokat mossam el vagy a beadandóm írjam meg inkább.

Nyáron viszont elmentünk, ha nem is olyan gyakran. Néha a párommal, néha nélküle. Olyan is volt, hogy egyszerre mentünk, de a város más pontjain, más társasággal voltunk. De olyan is, hogy csak nekem volt kedvem, így csak én mentem, vagy fordítva. Egy normális párkapcsolatban az ilyesmi nem kell, hogy gondot okozzon.

Most például ő a tesójával ment valamerre, én meg élvezem, hogy kivételesen úgy pihenhetek itthon, hogy nincs lelkiismeret-furdalásom amiatt, hogy nem tanulok vagy házimunkázok épp :D

2014. okt. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Nagyon hamar elkezdtem bulizni mert hál'Istennek a szüleim megbíztak bennem /nem bánták meg :) / és a mai napig sokat bulizok, most már a férjemmel együtt. Szerintem ez nem korfüggő, típus és temperamentum kérdése. A lényeg hogy soha semmiről nem kell és nem is szabad lemondanod ami neked jól esik. Ha megfelelő helyen vagy, megfelelő emberekkel körülvéve, akkor az ilyesmi nem jelenthet kérdést vagy problémát. Vagy mész egyedül és a párod elfogadja, vagy mentek együtt :) Nincs más út. Nincs lemondás.

A baba születése a családban. Nagyon jól látod a saját életed és hogy ebbe a témába is belehoztad ezt. Jó úton jársz. Ugyanis egy baba nagy dolog, nagy változás, és ha ez ügyben a saját életed és boldogságod jut eszedbe, akkor gyerünk még bulizni, és még és még és még. Teljesedj ki, tapasztalj, érezz, láss, pezsegj. Ráérsz még otthon ülni és komolyan gondolkodni a világról és a jövődről :)

2014. okt. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

15 évesen max a sulidiszkóba mehettem. bár így sem maradtam ki semmiből.

rendesen bulizni 18 éves koromtól jártam, és örülök is neki, mert így már a veszélyeket is komolyan vettem, vigyáztam magamra, és a barátaimra is.

most 27 vagyok, tavaly is minden hétvégén voltam mulatni a szűk társaságommal, úgy éreztem hogy szükségem van rá.


most volt pár dolog az életben ami miatt hanyagolom, de lehet hamarosan újra lenézek táncolni valahova.

2014. okt. 25. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!