Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyenek voltatok "fiatalabb"...

Milyenek voltatok "fiatalabb" korotokban? Sokat buliztatok, vagy inkább csendesebben meghúztátok magatokat? Ha nem buliztatok sokat nem bántátok meg?

Figyelt kérdés
15 évesen már minden barátom/barátnőm bulizni járt,ahogy elballagtunk,nekem eszembe sem jutott,inkább otthon filmeztem,aludtam. Nagy nehezen rávettek,hogy menjek el bulizni,és rákaptam. :D Minden pénteken nagy készülődések,haj vasalás,öltözés,de soha nem voltunk kihívóak! Egyszer berúgtam,hánytam,onnantól nem is ittam nagyon . kb.1évig bulizgattam,majd lett egy párkapcsolatom,már 2 éve együtt vagyunk.Nagyon ritkán elmegyünk valahova,de nem olyan érzés,mint régebben.. nem készülődtem órákig ha mentünk aznap.. 2 hete szült párom nővére (22) azóta nagyon elkapott,hogy bulizni szeretnék,szépen felöltözni,kisminkelni és elmenni barátnőimmel szórakozni. Nem tudom miért,de amióta baba van a családba azóta érzem,hogy nagyon fiatal vagyok és még nagyban kellene szórakozni,barátom pedig otthonülős,ez miatt nagyon sok a veszekedés. Azt érzem,hogy kimaradok dolgokból ,és pár év múlva megfogom bánni..
2014. okt. 23. 22:21
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem párom 19 éves,de kiskora óta otthon dolgozik (mezőgazdaság) fáradt is,megértem,de én szeretnék bulizni. Van köztetek olyan aki a párja nélkül megy bulizni?
2014. okt. 23. 22:23
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
26 éves vagyok, de még mindig elmegyek bulizni! Mert pontosan úgy vagyok vele hogyha majd gyerekem lesz akkor nem mehetek! Ki kell buliznod magad, mert bánni fogod később! Kicsit én is bánom h nem jutottam el többet :)
2014. okt. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%

Embere válogatja. Táncolni sose szerettem, a hangos zenét nehezen viseli a fülem. Voltam ilyen helyeken, de mehetnékem is volt.

Az én világom inkább a beülős, beszélgetős, vagy sporttal összekötött baráti találkozó.


A bulizással sincs gond, csak nekem nem fekszik. Kamaszkoromban sem, és most sem, harmincon picit túl. Gyerek is van, pár hónapos, ha kikapcsolódok, akkor a barátnőimmel elmegyünk pubba, étterembe, esetleg romkocsmába.

2014. okt. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
66%

Az egyik felkapott nyaralóhely mellett élek.

Itt telt a fiatalságom is.És bizony, szép évek voltak, majdnem mind az amcsi filmekben, sok kaland, csajozás, haverságok, barátságok, csajozások, ivós bulik, és ház minden hétvégén diszkó.

Míg valaki nyaralni jött, én csak otthonról átmentem a diszkóba, vagy a haverokhoz házibuliba.

Elnézem a mostani fiatalokat, egyik se él így,nem is tudom miről fognak beszélgetni 10-20 év múlva miket csináltak.

Aki ezekből kimarad, egy későbbi időpontban akarja majd bepótolni, de az már nem az ő ideje lesz.

2014. okt. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
61%
én nem voltam soha bulizos, se beülös, beszélgetös... körülbelül 3szor voltam eddig "szorakozni", mindig meg is bántam. nem szeretem az alkoholt, nem szeretem a dohányfüstöt sem, az idiota csiribili dalokat sem. nekem nem hiányzott eddig, gondolom ezután sem fog. 38 N
2014. okt. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
55%

Bulizz,és éld ki magad,mert egyszer élsz.Ez azt jelenti,hogy megszülettél pár évvel ezelőtt,és megfogsz halni,reméljük a legjobbakat,mondjuk 70 év múlva.Addig valamit csinálnod is kell.Egy jó párkapcsolatban nincsenek nagy különbségek.Nem állítom,hogy ti nem szeretitek egymást,vagy valami...

...de ez így nem működik sokáig.Ilyen fiatalon felesleges olyan mellett elkötelezned magad,aki nem enged élni,vagy nem akar veled élni,vagy nem akar kicsit alkalmazkodni hozzád.Ez így nagyon nehéz lesz,és pár év múlva te is rájönnél,vagy ráfogsz jönni,hogy igazam volt.


Még most jobban jársz,ha inkább élsz...

2014. okt. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%

16-18 éves koromban kész tortúra volt a buliba járás. A várostól viszonylag messze laktunk, 8-kor ment be az utolsó busz, 11-kor kezdődtek a bulik és reggel fél 6-kor ment az első busz. Én már akkor sem bírtam a hajnalig tartó partizást (2 max 3 fele szeretem magam az ágyban tudni), ezért mindig le kellett szervezni, hogy kinél húzhatom meg magam. Havi 1-2 alkalommal eljártam, de nem a táncikálás miatt, hanem hogy a barátokkal kimozduljunk.


Egyetemre Budapestre kerültem. Na ott a kollégiumban minden este buli volt. Oda sűrűbben jártam, mert csak le kellett menni a lifttel és akkor mentem vissza, amikor akartam. Az elején mentek a nagy asztalon táncolások, de a végére már csak beszélgetni jártunk le az előtérbe, mert ott futottunk össze mindenkivel, illetve beülős helyekre szerveztünk összeröffenést.


26 éves vagyok, már dolgozom, a táncikálós mulatságokat nem igénylem, de a barátokkal rendszeresen eljárok erre arra, vagy csak elmegyünk egymáshoz és jól érezzük magunkat egy üveg bor társaságában.


Lehet-e külön járni bulizni? Én most itthon nézem a TV-t és netezek, míg párom kanpartit tart a haverokkal :) De a fordítottja sem ritka ;)

2014. okt. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
72%
Sosem ittam, sosem cigiztem, nem szerettem mimiszoknyát, miniruhát húzni és órákig sminkelni és készülődni, ahogy a barátnőim tették, utáltam a hangos zenét és a villógó fényeket, nem volt igényem a mindenáron pasizásra sem Pedig egy kamasztól azt várják el, hogy ilyen legyen. Engem ki is közösítettek, de nem érdekelt. Olvastam, rajzolni tanultam, moziba mentem egyedül, színházba jártam egyedül, és egyetlen percig sem éreztem, hogy kimaradtam volna bármiből is. Szívesebben ültem be egy kellemes helyre beszélgetni számomra kedves emberekkel, mint tartalmatlanul eltölteni az estémet a discoban alkoholgőzben meg cigifüstben.
2014. okt. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
71%

Nem iszom alkoholt, nem dohányzom. Hangos és harsány bulik helyett értékesebb szórakozást kerestem magamnak.

Szórakozni felnőttként is lehet, nagyon buta az, aki szerint "ki kell bulizni magunkat". Ugyan miért? Később már nincs semmi szórakozás? :D

Kérdező, miből félsz, hogy kimaradsz? Ordítós buliból, mert nem hallod a saját hangod sem? Vagy felületes kapcsolatokból? Részegeskedésből? Ugyan... :)

2014. okt. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
82%

Ha szeretnél szórakozni, akkor menj el. Olyan koravén, ahogyan írsz, ahogyan kamaszként próbálod a felnőtteket utánozni, bájos is, meg ez ennek a kora, de legyél 15 éves. Lehetsz még felnőtt eleget, meg fogod unni. Ha nincs kedved, ne bulizz, csak azért, mások ezt teszik, ha szeretsz normális keretek között szórakozni, akkor járj el bulikba. Csak ne élj úgy, mint egy 3 gyerekes anyuka a házassági gondjaival.

Én nem voltam soha sem bulizós, de nem érzem, hogy kimaradt valami az életemből. Voltak lázadások, voltak hajmeresztőbb dolgok is, bár inkább már egyetem alatt. Azért többnyire jókislány voltam.

2014. okt. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!