Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek életem legrosszabb...

Mit tegyek életem legrosszabb szülinapján?

Figyelt kérdés
Ma ünnepeljük a születésnapomat családi körben (családi ebéd, stb.) és most beszélik meg a szüleim a rokonjaimmal a bajukat egymással, hogy elakarnak válni, megakarják egymást ölni, stb. Anyám sír, nagyszüleim ordítoznak apámmal, az unokatesóim elbújtak, engem meg felküldtek a szobámba. Nem akarom elmodnani mi a veszekedés tárgya de a pénz mert szegények vagyunk. Azt hittem azért lesz rossz a mai nap mert szétuntam magam és nemkaptam semmi ajándékot, de ez már szörnyű. A tányorok és poharak repülnek, pofonok csattannak. Mit tegyek?

2014. okt. 25. 17:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
10%
Ez rossz szülinap? Én egyedül sírtam a sarokban a szülinapomon.
2014. okt. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Én is most ezt csinálom.
2014. okt. 25. 17:45
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Boldog Születésnapot!:)
2014. okt. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező, ne magadat edd, hanem menj le, és ordítva(!) küldj el mindenkit a fenébe, hogy fogják már vissza magukat és viselkedjenek ember módjára, mert a te születésnapod az rólad szól, és nem róluk. Valszeg észhez fognak térni és elszégyellik magukat.
2014. okt. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
84%
úristen milyen család ez? Hány éves vagy? És pasi vagy csaj vagy?
2014. okt. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
37%

"ne magadat edd, hanem menj le, és ordítva(!) küldj el mindenkit a fenébe"


Mert a hisztis pi-csa viselkedés annyira megnyerő.

2014. okt. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm :). Mondjuk nem ma van hanem hétfőn de most ünnepeljük. Mondtam nekik hogy ne ordibáljanak és ezért küldtek fel a géphez.
2014. okt. 25. 17:48
 8/24 A kérdező kommentje:
15 éves fiú
2014. okt. 25. 17:49
 9/24 anonim ***** válasza:
60%
#6-os, nehogy már a Kérdezőnek kelljen "megnyerően" viselkedni egy rakat agyatlan barom között....
2014. okt. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%

# 1

Kit érdekel? A kérdező van most a központban.


Nagyon sajnálom a dolgot. Ilyenkor nem gondolnak bele, hogy szülinapod van? Nehéz tanácsot adni. Inkább ne avatkozz bele. Nem ok nélkül veszekednek, majd valamikor abbahagyják. Szerintem addig vészeld át a szobádban.

2014. okt. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!