Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legszebb/legrosszabb...

Mi a legszebb/legrosszabb emléked gyermekkorodból?

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 10:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Azok a karácsonyok, amikor Dédimmel és Apummal pattogatott kukoricát és szaloncukrot fűztünk cérnára fadísznek amíg Anyum főzőtt:)
2012. okt. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%

1-es vagyok, ez persze az egyik legszebb emlékem.. A legrosszabb Dédim halála napja, az az érzés, amikor még nem tudod mi történt, csak hogy valami rossz.. és aztán elmondják..

A többi rossz emlék "barátokhoz" kapcsolódik, akik becsaptak..

2012. okt. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%

A legszebb emlékeim nekem is a karácsonyokhoz kötődnek. Mindíg együtt volt a család ami nálunk nagy szó mert vagyunk egy páran :)


A legrosszabb emlékem egy barát elvesztése volt :(

2012. okt. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%

Legszebb: papámmal töltött idő (ő már sajnos nincs velünk, és ilyenkor jön rá az ember, hogy mennyire jó volt amikor vele lehetett), és az önfeledt játék az unokatesóimmal.


Legrosszabb: nincs egy legrosszabb. Van sok rossz emlékem, pl. ahogyan a szüleim neveltek, az később is sok problémát okozott (alkoholizmus, lelki terror, stb.), meg egyébként is rossz gyerek voltam.

2012. okt. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon sok szép emlékem van, nem tudnék egyet kiemelni.

Legroszsabb pedig egy közeli rokon halála, akit apámként szerettem.

2012. okt. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Képzeljétek nekem is az elmúlt napokban annyi minden emlékeztet a gyerekkoromra főleg a mamánál töltött időkre :)

pl valamelyik nap a zebrán megcsapott egy illat ami egy parfüm volt amit mama használt, ha ment valahova teljesen felkavart napok óta ez jár az eszembe pedig nem mostanában halt meg :(

2012. okt. 3. 11:04
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

sok szép emlékem sajnos nincs a gyerek koromból(valami oknál fogva nem sok mindenre emlékszek)...csak hogy mikor a tesómék jöttek haza látogatni mennyire örültem nekik (3 nővérem van sokkal idősebbek)

rossz az van ,hogy apa megveri anyumat meg engem is...a rossz érzés mikor haza kell menni az iskolából és már megint mi lesz otthon,hogy én nem mehetek játszani a többi gyerekkel a ház elé ,mert apa nem engedi...

2012. okt. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
59%

Legszebb emlékek amikor a kislányom megszületett!

A legrosszabb amikor anyukámat és apukámat elveszítettem!:(és amikor a nagymamámat megtaláltam agyinfarktussal feküdni:(:(((((

2012. okt. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó vagyok :gyekerekkoromból egy szép emléket sem tudok írni ezert irtam a kislanyom születését az végig kísér az életemen.
2012. okt. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
93%

8. as, nem kötekedésből, de gyerekkori emlék, mikor a kislányod született?


Csak a kérdést olvastam, de nekem is karácsony ugrott be rögtön, nekem a 8. karácsonyom volt a legszebb, akkor döbbentem rá a család szeretet fontosságára. Az összeben volt varázs, az 5. lehetett, mikor anyuék megleptek, éjjel díszítettek, én mások szobában aludtam, aztán átvittek a szobámba, ahol a fa állt, csillogott, égőkkel, én a fal felé fordulva. Mikor letettek, felkeltem lassan, és a levegő is megállt bennem (akkor még hittem a csodákban) hogy a falon ott a fények, itt járt a Jézuska :) Nagy élmény volt, nagyon nagy... megfordulva csak gyönyörködtem a fában, és szaladtam anyuékhoz rögtön :)

2012. okt. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!