Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a volt...

Hogyan vegyem rá a volt feleségem, hogy peren kívül megkapjam a kizárólagos lakáshasználatot?

Figyelt kérdés

Elköltözött a gyerekkel, de a gyerekszobát lezárta.

A válóperes végzés szerint az ő kizárólagos használatba van. Ha nálam vannak a gyerekek (több napra akár) az én kis szobámba alszanak. A nappali is az övé, az most a gyerekek színtere. Lakáshitel felét nem fizeti. Nekem az nem elég, hogy lepapírozzuk, hogy használhatom az egész lakást, ha lemondok a lakáshitel feléről.

Így nem lehet berendezkedni, hogy közben jogilag bármikor birtokba veheti a területeit és bejöhet a lakásba. Szeretném letisztázni a dolgoz.



2014. okt. 27. 07:02
 1/7 anonim ***** válasza:
13%

engedd be a gyerekeket a gyerekszobába, a feleség úgy sem tudja meg


ha nem megy a zár nyitása, akkor tudok segíteni :)

2014. okt. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Miért nem teremtetek tiszta helyzetet, és vagy fizeted ki őt a lakásból, vagy adjátok el? Azután nem lesznek ilyen problémák.
2014. okt. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Adjátok el és vegyetek két kisebbet.
2014. okt. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező:

1, Indíts pert a hiteltörlesztés fele behajtására, és ajánld fel a lehetőséget, hogy átvállalod az egész hitelt, ha lemond a lakáshasználati jogáról.

2, Sárkány ellen sárkányfű - Utazz el pár hónapra, és a saját részed add ki néhány MEGFELELŐ albérlőnek... majd ők lerendezik a dolgot...

2014. okt. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nélküle nem tudom eladni, és ő nem fogja aláírni a szerződést.

Ja, azt nem mondtam, hogy egy rossz indulatú nővel állok szemben, aki azt hiszi magáról, hogy ő az atya úr isten!

2014. okt. 27. 20:39
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

Kérdező, azért ne feledjük, hogy ezt a magát atyaúristennek képzelő rosszindulatú nőt azért te vetted feleségül:)))

Egyébként meg, ha minden kötél szakad, akkor a már írt 2, számú javaslat...

2014. okt. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az úúúúriember gondolkodni sajnos nem tud, ezért pontozza le a hsz-at, csak azt nem értem miért, mivel ő tett fel kérdést! Ne, kell e beleegyezése, meg lehet oldani más módon is!
2014. okt. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!