Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen indokkal lehet kizáróla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen indokkal lehet kizárólagos lakáshasználatot kérni?

Figyelt kérdés
A lakás 50-50 % tulajdonrészben van. Első fokon megnyertem az gyermekelhelyezési pert, de egyenlőre még közös a lakáshasználat. Sajnos ez a helyzet már eléggé tarthatatlan, a férjemnek lenne hová mennie...
2010. júl. 9. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Fizesd ki a férjedet,és akkor elmegy, onnantól a tiéd a ház. Ez a megoldás. Hiába lenne hová mennie, ami az övé az az övé. Vagy adjátok el a házat, felezzétek a pénzt és akkor mindketten vesztek egy sajátot.
2010. júl. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hova tudna menni a férjed?
2010. júl. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem semmizheted ki a tulajdonából a gyerekre hivatkozva.

El kell adni és osztozni vagy fizesd ki vagy ha ott maradsz köteleséged lesz lakáshasználati díjat fizetni.

2010. júl. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már elnézést, de ki írta, hogy ki akarom semmizni. Úgy gondoltam, hogy 1-2 hónapon belül amúgy is eladnánk a lakást, addig átmehetne az anyjához lakni a szomszédba. Természetesen lakáshasználati díjat fizetnék. Mint írtam az együttélés tarthatatlan. Se én, se a gyerekek nem tudnak tőle pihenni.
2010. júl. 12. 08:19
 5/5 anonim ***** válasza:
A gyerekekre való tekintettel kérhetsz kizárólagos lakáshasználatot, de akkor fizetned kell neki érte, függetlenül attól, hogy van hova mennie. De ha ő ki tud téged fizetni, akkor inkább azon kellene elgondolkodni, hogy ez mihamarabb történjen meg, mert anyagiakban úgy jobban járnál.
2010. júl. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!