Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mentsem meg a kapcsolat...

Hogyan mentsem meg a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

3 eve vagyunk egyutt a parommal, es van egy 1 eves kislanyunk. Szuleimnel elunk, mig dolgozunk ok ugyelnek a kislanyomra. Anyosomra semmiben sem szamithatunk, sot mindent megtesz, hogy szetszedjen minket, es a kislanyom es a tobbi unokaja kozott is kulonbseget tesz.

Parommal sok volt a vitank minden apro dolog miatt. Sajnos valahogy nem ert meg engem, nem erti meg hogy szeretetre vagyom, hogy kimutassa hogy szeret es fontosak vagyunk neki. Tegnap csunyan osszevesztunk, de szeretnem visszakapni es jobba tenni a kapcsolatunkat. Otletek? Hogyan bolonditsam ujra belem???


2014. okt. 27. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
tisztázd vel,hogy szeret e még?!
2014. okt. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 omba ***** válasza:

Hát, ne egyszerű...

Mióta ilyen?

Vannak ilyen hallgatag székely típusú emberek, ha mindig ilyen volt, akkor törődj bele, hogy ő nem képes érzelmekről szót ejteni.


Ha az anyja hatását látod ezen a a mogorvaságon, akkor nehéz ügy. Akkor nem képes felfogni, hogy ő már elsődlegesen a saját családjához (te+ a gyerek) tartozik.


Nálam az "asszony" volt ilyen, bírtam egy darabig, de hát, hogy az anyja, apja, de még a húga is előrébb volt az életében mint én valaha... szóval annak vége.

2014. okt. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, azt mondta szeret. De nem ugy mutassa ki, ahogy en elvarnam... Nincsennek osszebujos estek stb. A csaladja is kozbejatszik. Azon gondolkodtam nem lenne-e okosabb dolog ha lakast berelnek, es meglepnem ezzel... Kezdjunk kulon eletet csak mi a kicsivel.
2014. okt. 27. 14:09
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Az mindenképp jót tenné. kezdeményezz te,az összebújást. hátha rákap. meg kényeztesd néha kicsit. ágyba reggeli stb. (néha, azért elkényelmesedni ne hagyd)
2014. okt. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenesetre ne bántsd a párod előtt a saját anyját!Csak arra gondolj te mit éreznél ha az aki felnevelt téged a másik szapulja!Biztos vagyok abban,hogy úgyis látja azt amit látni kell és hagyd meg neki,hogy ő szóljon az édesanyjának! Amit megbocsátunk a saját gyerekünknek azt nem szoktuk az idegennek és ha rossz a viszonyod az anyósoddal akkor sokáig idegen maradsz!!! Neked is van gyereked és neked is rosszul esne ha hasonló történne veled! Nagyon feszült lehet a légkör ha a legapróbb dolgokon is összevesztek.Könnyíts magadon azzal,hogy a csip-csup ügyek valójában nem okoznak nagy károkat és felesleges vele foglalkozni.A vitáknál nagyon kell vigyázni,hogy az ne váljon személyessé!Nem tudni nálatok hogyan,miből ered a vita és azt még úgysem miképp zajlik le? Rá kell venni a párod,hogy szeressen,de hogyan? Szoktad-e mondani neki,hogy simogassa meg az arcod vagy a fejed szeretetből? Szoktál-e kapni virágot vagy egyéb ajándékot akkor is,amikor nincs ünnep? Te szoktál-e neki szintén valamit adni a hétköznapokra? Ha mindennap mondanánk a másiknak mennyire szeretjük akkor az megszokottá unalmassá válna.Mennyire vagy állandó? Ha a párod hazatér akkor biztos abban,hogy nem egy hisztis nő várja? Én szoktam görbe napokat rendezni a hétköznapokban a program igen változatos szokott lenni,próbálj meg te is. Van aki vigyáz a gyerekre és lehet:kirándulni,színházba menni,akár egy jót társasjátékozni vagy egyéb.. Mi lehet a párod gyenge pontja:miért téged választott??? emlékezz!!!
2014. okt. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%

Előbb inkább ismerkedni kellett volna, és nem egy év után teherbe esni. Házasok sem vagytok, tehát annyira nem voltál fontos, hogy a kapcsolatotokat rendezze és feleségül vegyen.

Nem látok sok jövőt így.

2014. okt. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!