Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mentsem meg a kapcsolat...

Hogyan mentsem meg a kapcsolatunkat, és ezáltal tartsam egyben a családom? Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

Hosszu leszek... Parommal 3 eve es ket honapja vagyunk egyutt, es van egy 1eves es negy honapos kislanyunk. Van ket sogornom is aki velem egyszerre szult. A szuleimnel vagyunk a kislanyommal, a parom 3 nap dolgozik 3 nap szabad. Mikor szabad, hol itt vagyunk, hol az o szuleinel. Sajnos nem juttunk sajat lakashoz, a ber nagyon draga, emelett nekem ket nap miatt elvagtak a gyereknevelesimet (ennyi hianyzott az egy evbol) igy visszamentem dolgozni, a kislanyomra a szuleim vigyaztak videken igy jobbnak lattuk itt maradni, nem szeretnem hurcolni a kicsit. Anyosom bar mindig azt mondta o vigyazz ra mielott megszuletett soha nem tudtamrabizni mindig fontosabb dolga akadt. Ahanyszor odamentunk soha nem adott a lanyomnak annyit mint a tobbi unokajanak sot ritka volt hogy kapott egy jaurtot tole de venni vett el es adta a masikoknak sot meg ruhat is!! Olyan is volt a parom nagymamaja kuldott penzt a lanyomnak vegyumk valamit, es nem adta ide majd szulinapjara vett ajandekot belolle mondvan felpotolta azt a penzt... Kozbe megcsak nem is kerult annyiba. Es a masikoknak vett. Ha ott voltunk a paromnal es ottvolt valamejik masik unokaja es aludtak szisszeni se szabadott az enyemet meg folyamatoson felkoltotte mindha direkt csinalna tudom nem igy van, de miert nem tud az enyemmel figyelmesebb lenni? Masikoknak mindig vett valamit nekunk sohasem. Szilinapjara mindig kikovetel valami draga ajandekot a paromtol sosincs megelegedve amit kap. En mindig kellett potoljak az ajandekaba a parom a szuleimnek soha nem... Korhazba is szinte mindennap meglatogattam anyost, sosem mentem ures kezzel, de mikor edesapam fekudt a korhazi agyon a paromnak nem volt kedve meglatogatni. Pedig o vigyazot a kislanyunkra edesanyammal ok nevelik jatszodnak vele es amit tudnak mindent vesznek neki.Minket is sokszor segitettek anyagilag mar szegyeltem mert forditva kene legyen. Anyodom vidzont mindent ker a paromtol ajtot kell cserelni, megunta a regi szonyeget uj kell, uj butor kell stb es evente van valami. A paromtol ker mindenre. A lanya othon lakott a brtjaval es a kislanyaval egyutt miutan az anyosaektol hazakoltozott...nem jottek ki... Semmit nem potoltak lajat is anyosom vett nekik. Penzt adtaj lakasra is nekunk semmit... Most meg hat kell neki butor es minden ami a haztartasba kell... Tegnap elmentem hozzuk, este megfurosztottem a lanyom egy talba mar rankszolt ne fogyasszunk sok vizet. Tobbszor felkoltotte a kislanxom, es a melegitest sem akarta bekapcsolni... Ma beszeltem a parommal, hogy kene potoljunk a faba a szuleimnek mert a tavaly sem potoltunk a nyugdijukbol elnek es mindkettojuknek tobb mint fele gyogyszerre megy, igy is vettek fel penzt a fara. A kislanyomnak megis vesznek amit meg tudnak engedni maguknak. Valahogy normalisnak erzem hogy adjam haza a reszemet. A villanyba is potolok, 3 fele osszuk igy is, edesapam edesanyam es en fizessuk. Pedig ott van a kicsi sokszor a parom is. Edesanyam.naponta mos rank magukra alig megis a mosoport is fele fele aranyba vesszuk. A paromnak megsem tetszik hogy potolok es anyosom is kitamad ma,hogy o a lanyatol nem vett el semmit s tartotta okot. Miert kellene meg tartaniuk a szuleimnek minket tartottak eleget? Es a parom a maminak adott igazat. A kislanyomnak en vettem meg mindent szuletese elott is ami egyszer kell a babanak kozbe a parom vett neki kajat de ritkan es pamparset vagy ketszer idaig.eg ket honapja ruhakat. Azota semmi. Ma rosszul eset mert tobb csomag cigit vett es benzint az auzoba szoltam hozzon a kislanynak is valamit mert penz nelkul maradtam a reggel es holnap kapok fizut kajat vettem mndenki reszere mert hat anyoseknal vagyunk es kell.... Es erre neki fontosabb volt a tobb csomag cigi es a benzin es a kislanyomnak nem hozott adott danoninora valot az volt az utolso penze merrt elkoltotte a tobbit. Mondvan hllnap en kapok penzt es megoldom. Mikor raszoltam hogy a gyerekunkrol van szo egszer neki kell megadjuk ami kell o nem csinalt semmi rosszat es anyos is kitamad hogy en vagyok az anja tartsam en. Mert kerem a fiatol??? Pedig a fianak is meg sokszor en adtam mertnem volt eleg a penze. A lanyunkot is en tartom. Osszevesztunk a parommal es hazahozott videkre a szuleimhez anyosommal egyutt. Nagyon kiborultam mert fel se veszi mennyire bant, es amikor megkert adjam oda az italokat amik az ovei, vigye haza nem akartam oda adni... Es a vegen kiontottem oket. Hiba volt tudom. Anyosom ramordibalt nem vagyok normalis enyhen ramutott en meg megtaszitottam de nem erossen. Raszoltam ilent ne regyen a szuleim hazaban ok nem emeltek ram kezet o ne tegye. A parom erre meg mergesebb lett ram. Tudom csunyan veszekedtem a ciganyok csinalnak igy vagy ok sem, nem tudom mi utott belem nem birtam tovabb.

parommal sok mindenen tulmentunk sok volt koztunk a vita es sajnos most is van. Nem ugy viselkedik velem ahogy elvarnam es ha szolok h megbantott bocsanatot ker de altalaban azt mondja o nem csinalt semmi rosszat. Nekem hianyzik az hogy ne magara gondoljon csak hanem rank, gondoskodjon jobban a kislanyunktol, hogy szeressen mutassa ki hogy szeret ne csak mondja, oleljen at sikogasson csokoljon meg.... Lassan elmaradnak a meghitt pillanatok. Tobbszor mondtam ezt neki es volt h foglalkozott velem egy keveset de tulajdonkeppen sosem ertwtt meg. Tudom h szeret valamilyen szinten o is, de mar mintha nem ugy mint regen, akkor meg ereztette is a szerelmet. Mit tegyek? Nagyon szeretem, szeretnem visszakapni, szeretnem ha egyben maradna a csaladom, es ha megertene engem is a parom. Szeretnem ha a lanyom boldog csaladban none fel.27N


2014. okt. 26. 20:11
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Es kifelejtettem, hogy anyosom egy ideje barmit megtenne hogy ne maradjunk egyutt es ma a parom azt mondta nem birja mar ezt tovabb jobb ha nelkulunk matad nyugalomban akar elni. Engem mar nagyon megviseltek ezek a gondok. Etvagyam sincs lrvert vagyok allandoan faradtnak erzem magam es kedvtelennek, nem tudok nem gondolni ra es semmi sem szerenek jobban minthogy egyutt legyen a csaladom es legyunk boldogak
2014. okt. 26. 20:19
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
banyek, őszintén, néha belerakhatnál egykét bekezdést, mert kínszenvedés végigolvasni, nincs egy ékezet, egybefolyik az egész, én 4 sor után inkább feladom.
2014. okt. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Az anyósoddal erélyesebben kell viselkedned. Ne hagyd magad tőle befolyásolni. Most, hogy otthon vad és a szüleid megvigyázzák a gyerekeket, tudsz munkába járni. A kedves férjecskéd meg hagyd menni, ahová akar. Ha majd megnyugszik, vissza fog jönni. Kár ilyesmin rágódni, mert te látod majd a kárát.
2014. okt. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
*otthon vagy
2014. okt. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Igen csak tudod annyira rossz erzes, hogy nem ert meg.. Es hogy nyugodtabb nelkulem, senki nem eszi a fejet... Ugy erzem eltavolodott tolem.... Felek hogy massal lesz majd boldog... Pedig nagyon szeretem es barmit megtennek erte. Csak lenne o is jobb hozzam. Rosszra joval nem tudok voszonyulni mar.
2014. okt. 26. 20:46
 6/20 A kérdező kommentje:
Viszonyulni*
2014. okt. 26. 20:47
 7/20 anonim ***** válasza:
Mi a francért loholsz egy olyan ember után aki a saját gyerekének még egy pelenkát sem akar venni? Nem látod, hogy mekkora bunkó? Ha szeretne, nem lenne ilyen.
2014. okt. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

a párod nem törödik veled, a lányodal, a pénzt meg magára és az anyára költi,

mért sírsz egy ilyen pasi után a lányod nem lesz boldog egy ilyen alaktól,

a te életed lesz nyugotabb nélküle és a vérszíó anya nélkül

2014. okt. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
56%

Te atyaságos jó Isten, ez borzalmas, és a helyesírásod is!

Miért kellettek nektek gyerekek azt mondd meg? Felnőtt embereket, akik felelősséggel alapítanak családot, vállalnak gyerekeket, nem kötelessége senkinek eltartani, lakhatást biztosítani számukra. Ez a két felnőtt ember, szülőpár dolga, hogy a családjuk számára megteremtsék a feltételeket. Először talán gondolkodni kellett volna, nem gyerekeket gyártani. Minek mentek anyósodékhoz egyébként, amikor a háta közepére nem kíván benneteket? A kapcsolatotok meg egyenesen arányos az intelligenciátokkal. Már bocs...

2014. okt. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
42%
Először elakartam olvasni,aztán úgy gondoltam elég lesz minden 5.be beleolvasni,aztán a harmadánál feladtam . Szerintem nem vagyok egyedül .
2014. okt. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!