Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van együtt két ember,...

Miért van együtt két ember, ha alap dolgokban sem tudnak megegyezni? Mi értelme húzni egymás idejét éveken keresztül, úgy hogy mindkét félnek teljesen más az elképzelése az életről?

Figyelt kérdés

Nem tudják megbeszélni egymással a problémákat,nem halad előre a kapcsolatuk,de együtt vannak,mire várnak,talán magától megoldódik a probléma?


Nem tudom Ti hogy vagytok ezzel,de nekem jó pár ismerősöm van ebben a helyzetben,hogy benne van egy "ilyen" kapcsolatban,nem találnak megoldást,mert egyik sem akarja feladni a kis életét,mert ezt a másiktól várja,ami szerintem önzőség mindkét féltől. De én úgy gondolom egy ilyen kapcsolatra nem lehet építeni,ahol az élet alap dolgaiban sem egyeznek meg még jó pár év után sem és nem értem akkor miért rabolják egymás idejét.

Jah és többszöri átbeszélésre sem haladnak előre mert mindkettő a saját igazát viszi.

Persze ezt nyilván ők tudják,de hogy ez felnőtt embereknek miért jó,hogy a magánéletük ilyen azt nem értem/tudom...


Nektek mi a véleményetek erről?


2014. okt. 28. 13:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
51%

Nagybátyjámnak is ilyen a kapcsolata. Elég rossz, mert màr tényleg nagyon régóta vannak együtt a barátnőjével, mégis, ha pl. összeköltözésről van szó, mindketten a saját hülyeségeiket mondják. Nagybátyjám meg akarta kérni a kezét, de erre a lány azt monta, hogy csak akkor kèrje meg, ha össze is költöznek.

Nagybàtyjám a mamámmal él, viszont mamám már nagyon beteg, talán pár hónapja van még hátra. A csaj mégsem tudja támogatni, csak arról tud beszélni, hogy nem igaz, hogy nem tud nagybátyjám elköltözni..

Szerintem az ilyen kapcsolatnak semmi értelme..

2014. okt. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
10 Itt az egyetlen és fő gond az volt, hogy még csak szerelmes sem lettél a pasiba, nem kicsit naiv elképzelés azt gondolni, hogy kikiáltasz valakit az igazinak, amikor semmi érzelmem nincs felé és működni fog a dolog. Ebbe bele sem kellett volna kezdeni, hanem várni valakire, aki iránt tudsz legalább valamit érezni. Persze fiatalon az ember sok hibát elkövet.
2014. okt. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
80%

Éppen benne vagyok (másfél éve) egy ilyen kapcsolatban, úgyhogy elég aktuális a válaszom:

- Szeretem.

- Igaz, hogy sok tekintetben különbözőek az elképzeléseink, de még mindig reménykedem, hogy hátha "csiszolódunk" még.

- Utálok fájdalmat okozni az embereknek, a szakítás pedig borzasztó sok fájdalommal jár.

- Külön kell költözni, nem igazán van hová (de, albérletet kell keresni), közös cuccokkal mi legyen, borzasztó sok macera.


Ezek persze mind kifogások, mert ami nem működik, az nem működik. De sajnos ilyen vagyok, a legutóbbi szakításomon fél évig meditáltam.

2014. okt. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mert szeretik egymást. innentől kezdve mi közöd van hozzá?
2015. jún. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!