Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon meglepett a szüleim...

Nagyon meglepett a szüleim döntése. Szerintetek mi állhat a háttérben?

Figyelt kérdés
16 éve élnek együtt a szüleim (én is velük), és most úgy döntöttek hogy összeházasodnak és veszünk egy új házat. Decemberben esküvő, nyáron költözünk. Nem tudom, hogy most örülnöm kéne, vagy aggódnom?
2014. okt. 31. 12:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hitelt akarnak felvenni es hazastarskent kedvezobb
2014. okt. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyertek a lottón
2014. okt. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Én a helyedben örülnék. Szeretik egymást, összeházasodnak és te aggódsz? Mégis miért? Mi állhat a háttérben? Talán most jött össze annyi pénz, vagy valami hasonló..
2014. okt. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem siettek el :) dehat jobb keson mint soha :)


szerintem orulj neki, inkabb igy hasson rajuk a kapuzarasi panik mint hogy meghulyuljenek es szetmenjenek :)

2014. okt. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet most jött össze a pénz olyan esküvőre, amilyet szeretnének. Valószínűbb viszont, hogy az új házhoz igénybe vesznek olyan támogatásokat, amiket házastársként könnyebb igényelni. Ez mindenesetre azt jelenti, hogy még 16 év után is szeretik egymást annyira, hogy képesek szorosabban elköteleződni egymás mellett.
2014. okt. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Aggódnod szerintem nincs miért. Örülni annál inkább.
2014. okt. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
hitelt akarnak felvenni, házasként más az elbírálás.
2014. okt. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy lakott ház fele abszolút forgalomképtelen (nem olyan, mint egy ikerház fele), arra egyetlen pénzintézet sem ad egy forint jelzáloghitelt sem.

Ha egyben van az egész, akkor viszont igen.

2014. okt. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kis tesód lesz? Akármi is, eldöntötték hivatalossá teszik a kapcsolatukat. Én nem aggódnék.
2014. okt. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem örülj, hogy rendes családként éltek tovább.

Miért is kéne aggódnod?

2014. okt. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!