Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családban élő férfiak és...

Családban élő férfiak és hasonló cipőben járó nők? Azt hiszem valami nagy zűr van a háttérben. Talán vége lesz a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Párom és én 4 éve vagyunk együtt, van egy közös gyermekünk is. Mint általában mindenhol vannak, voltak vitáink de alapvetően szeretjük egymást és kitartottunk mindig egymás mellet.

Kb egy hete viszont valami nagyon megváltozott. Ingerült velem, nem egyszer úgy beszél velem mint akit a se...ből rángatott volna ki. Valahogy elkezdett körülötte forogni a világ (legalábbis úgy viselkedik) és nem nagyon vesz ember számba. Már ott tartunk ha elmegy valamelyikünk dolgozni, el sem köszönünk egymástól.

Mi baja lett? Dolgozom, gyerekkel vagyok, háztartást vezetek, mindent megteszek értük.

Talán van valakije? Megunta a családapa szerepet?


2011. jan. 21. 09:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
Nagy a baj,de ez még csak egy közbülső állomás,fogtok még sza*abbúl is állni.Elindultatok egy úton, aminek valószínűleg csúnya lesz a vége. Készülj föl mindenre.
2011. jan. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%

Talán kérdezd meg.

Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni, lehet hogy fáradt, hogy problémák vannak a munkahelyén, kissé depressziós lett stb.

Én nő vagyok, de akkor szoktam csúnyán beszélni a férjemmel, ha nagyon kimerült vagyok, olyankor mérges tudok lenni olyan dolgok miatt is ami egyébként nem zavar.

Hogy hogy nem köszöntök el, talán neked kellene megpróbálnod normálisan viselkedni, mert így szerintem mindketten azt hiszitek, hogy a másikkal nem stimmel valami.

2011. jan. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%

Mi baja lett? Dolgozom, gyerekkel vagyok, háztartást vezetek, mindent megteszek értük.

Talán van valakije? Megunta a családapa szerepet?


egíyetlen doilgot nem teszel meg a legfontosabbat: nem figylesz rá nem ültéál le vele megkérdezni mi baja tőlünk várod a megoldást. Keryts alkamat a htévégén ,hogy 1-2 órát kettesben lehessetek és besélzj vele. Készíts neki valmai finomat és üljetek le ... mi nem fogjuk megoldani heylettetk és a mi magyarázataink a rosdsdz irányba vihetnek. Mert 1 hét furcsa viselkedés egy kapcsolatban még nem a ivlág vége. Lehet a munkaheyln van valami gáz cska nem meri elm,ondani... lehet kirúgják vagy valami más gondja vna. Erre nem gondoltál?

2011. jan. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

miért kell azonnal kétségbeesni 1 hét-3 hét viszonylatában és rögtön a végre gondolni?


tegnap egy pasi siránkozott itt, hogy 3 hete megváltozott az asszony, és arra hivatkozik szex esetén, hogy fáj a melle és biztos nem szereti már.


ha 1-3 hét hullámvölgy tönkre tud tenni egy kapcsolatot, akkor az olyan is.


Ülj le és beszéljétek meg! esetleg megkérdezheted a barátait, hogy miújság a pároddal, mert úgy látod, hogy valami nagyon felzaklatta. vagy a szüleit. hátha nekik mondott valamit.

2011. jan. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Már többször mondtam neki hogy beszéljünk, de akkor rögtön leugat mindenért.

Pl: 1) közli velem ne ébresszem fel ha hazaértem (éjszakás), csak ha kész a kaja, mert úgyis csak az érdekli. Régebben, mindig szólt hogy menjek felkelteni, hogy kicsit együtt lehessünk.

2) Este ha alszik, mi a kislánnyal kint szoktunk lenni, vacsora, fürdetésig a nappaliba. Utána általában én is megfürdök és bemegyek a szobába ott tv-ni. Ezzel soha nem szokott gond lenni, mindig kérdezem nem zavarja-e és nem. Most közölte velem hogy: Takarodjak ki tv-ni, kinek hiszem magam, hogy bejövök, Ő aludni akar. (Hozzáteszem Ő az a típus aki imád elaludni tv mellett)

És ez csak két pl a sok közül.

2011. jan. 21. 10:17
 6/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem meri megkérdezni töle mi baja van. Nekem is volt olyan párom, akihez nem mertem hozzászólni mert kaptam volna! Föleg ha a pasi 1 hete folyamatosan így viselkedik a Kérdezövel...
2011. jan. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ja, igen: Szeretkezni abszolút nem hajlandó velem pár hete, hiába próbálkozok, hiába kérdezem, semmi.

A másik hogy anyjával elég rossz a viszonyom, és most újévi fogadalomként elhatároztam meg próbálok kicsit nyitni felé, hátha jobb lesz. Ezt is elutasítja, pedig régebben bármit megtett volna érte hogy ne marjuk egymást.

2011. jan. 21. 10:20
 8/14 A kérdező kommentje:
És én nyitok felé, mindennap. Ő elköszön este a lányunktól és fordul az ágyban a másik irányba, hogy én már ne is menjek oda
2011. jan. 21. 10:22
 9/14 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, az abszolút borzalmas és lehetetlen helyzet, nem érdemes sokáig tűrnöd. Állj elé határozottan, hogy márpedig megbeszélitek a dolgokat, vagy mondd meg neki, hogy akkor gondolkozzon el a váláson. Ha ez sem hatja meg, akkor sajnos el kell gondolkoznod a továbbiakon...
2011. jan. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

nagyon úgy tűnik, hogy van valakije vagy alakulóban van :(

de hogy téged lábtörlőnek néz, az biztos!

2011. jan. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!