Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés lehet az új...

Milyen érzés lehet az új nőnek, ha a frissen megszerzett pasija naponta jár a "régi családjához, hogy a gyerekével tartsa a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2014. nov. 2. 15:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%

Hát az olyan nőknek, akik "frissen megszerzett pasi"-ként gondolkodnak a párjukról biztos rossz.


Értelmes, felnőtt nő szerintem belátja, hogy a gyereke mindig is az első lesz egy apának normál esetben, és ezt vagy elfogadja hiszti nélkül vagy továbbáll.

2014. nov. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
97%
Mérlegelni kell, mielőtt az ember gyerekes pasival kezd. Nyilván tudja, hogy mire számíthat, és ha nem tud ezzel a dologgal együtt élni, az nem a pasi hibája.
2014. nov. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
Aki megszerzi az embereket, az ne kezdjen emberi kapcsolatba-nekem ez a véleményem.
2014. nov. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem normalis ferfi ugy osztja be az idejet hogy a kapcsolatra meg a gyerekre is legyen ideje.
2014. nov. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
A férfinak fontos a kapcsolattartás a gyerekkel, de csak a gyerek anyjánál tudnak találkozni, kényszerűségből. Ez megviselhet egy friss kapcsolatot?
2014. nov. 2. 15:22
 6/28 anonim ***** válasza:
74%
Ha mindennap a gyerekhez megy es dolgozik akkor mikor talizik a novel?
2014. nov. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
61%

Mondja már el nekem valaki, melyik nő tolerálnál azt hosszabb távon, ha apuka minden estéjét a volt családjánál töltené? Akkor minek vált el. Költözzön vissza.


Ha pedig elvált, akkor legyen már némi egyensúly a gyerekkel való kapcsolattartás és az új társ között. Vagy ne akarjon apuka új párt, hanem éljen a családjának.


Hétközben el is lehet hozni a kicsit az apukához és hétvégén is ott töltheti az egyik napot. Így marad idő a párkapcsolatra is.

2014. nov. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
70%

Frissen megszerzett pasi?? Mi ez, valami tombolán nyerte??


Az új nő válasszon olyan férfit akkor, akinek nincs már családja másvalakivel, ha nem veszi tudomásul, hogy a saját gyereke fontosabb lesz mindig.

2014. nov. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
94%
Azt nem tudom, hogy más kapcsolatát ez hogy viselné meg, de az biztos, hogy én nem kezdenék ilyen férfivel. Mert csak!
2014. nov. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
52%
Pontoznak az anyatigrisek! :) Apukának csak a gyerekért van joga élni és létezni.
2014. nov. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!