Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes kismamák! Mensi...

Maya715 kérdése:

25 hetes kismamák! Mensi szerű érzés valakinél elő szokott fordulni? Naponta akár többször is. Folyás, barnázás esetleg egy pici vér?

Figyelt kérdés
Múlthéten volt egy kis barna folyásom akkor 2 napig megfigyelésre kórházba fektettek,de amúgy minden rendben volt.25+3hetes kismama
2014. szept. 18. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

Amikor latvanyosan no egy kicsit a hasam elotte szokott fajdogalni,a magnezium segit rajta. Barnazni,verezni neem..folyas hol van,hol nincs

26hkm

2014. szept. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semmilyen vérzés, barnázás nem normális a terhesség alatt. Én minden alkalommal kórházba mennék. Valami oka van, mert normális lefolyású terhességnél nincs vérzés. Max. szülés előtti tágulásos vérzés.
2014. szept. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Múlt héten volt egy este mensiszerű görcsöm, vagy azért annál enyhébb, de megrémisztett. Kb. 3-4 hete meg kétszer egy pötty vér a betéten. Ez utóbbiak nagy wc-zés után letekt, így annak tudtam be, hogy megpattanhatott egy ér.Babám rengeteget mocorog, így nem aggódok. Ilyenkor vérbőség van, szóval ha megfigyelésen is voltál, és minden rendben volt, akkor ne aggódj.
2014. szept. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!