Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gazdag családnak számítunk?

Gazdag családnak számítunk?

Figyelt kérdés

Havi 400 ezer forintból élünk. Hitelünk nincs. Saját lakás, autó.

Hárman vagyunk. A 2 éves lányunk, a férjem és én.


2014. nov. 5. 21:36
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Ezt a helyzetet nem mondanám gazdagságnak. Havi 200-200-at kerestek, de így hogy van saját lakás, már én is bevállaltam volna a gyereket. Szerintem egy teljesen normális, átlagos életszínvonal lehet amin éltek.
2014. nov. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
A "gazdagtól" ez marha messze van. A "gazdagok" 20 milliós verdákkal járnak, a Bahamákon töltik a hideg januárt havi 400-at csak ruhára költenek stb. Ti nem vagytok olyan rossz helyzetben mint a hitelesek és a minimálbéresek, nem kell gondolkodni hó végén hogy párizsi vagy téli szalámi, de ennyi és nem több.
2014. nov. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 Scream85 ***** válasza:

Nézőpont kérdése.

Mi a párommal ketten élünk összesen 160 ezerből.

Ti több mint kétszer annyiból, plusz saját autótok is van.


Hozzánk képest nagyon jól éltek.

2014. nov. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

Én 150 ezret,férjem 250 ezret keres.Ennyi mindig megvan,de van olyan hónap hogy ennél többet is kapunk.

A lakásunk 100 nm,nekem egy KIA-m van, a férjemnek pedig egy Audija.

DE!Örülök,hogy sokan írták,hogy ez nem gazdagság!Szerintem se!Csak,akkor nem értem mások miért jönnek nekünk ezzel...

2014. nov. 6. 18:07
 35/37 anonim ***** válasza:

Én is, és a férjem is nettó 350-400 ezer között keresünk. Egy 3 éves fiúnk van. Nincsenek különösebb anyagi gondjaink, de a gazdagság nem itt kezdődik.

Egyetemi diplomások vagyunk mindketten ennyi pénzzel. Európa más részein ez a minimál bér szinte.


Szóval mi a kérdés?

2014. nov. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Vállalkozó ismerőseim van mikor napiszinten ennek a többszörösét adják ki valamire, de van mikor a többszöröse vissza is jön!

nekik ez zsebpénz, volt amelyiknél a saját szememmel láttam, több köteg, bontatlan, banki húszezres köteg volt, egy ilyenben 2 millió van!

Őnáluk a zsebben ennyi van, úgy mondják, napi kiadás fedezésére.

A számlázást nem nagyon szeretik!

2014. nov. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

nem vagytok gazdagok, de bizonyára nem vakarjátok a fejeteket hó végén. :)

akik irigyelnek, azok bizonyára annyira csórók, h életükben nem láttak még annyi pénzt egyben mint a ti jövedelmetek.

szerintem ez az életszínvonal a minimum amire az ember nyugodt szívvel gyereket vállalhat.

2014. nov. 9. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!