Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bízhatnék újra a férfiakb...

Hogy bízhatnék újra a férfiakban, hogy helyretehessem az életem?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz.


Elváltam. Egy olyan férjtől, aki folyton azt kommunikálta felém, hogy csak azért nem csalom meg, mert olyan csúnya vagyok, hogy nem kellek senkinek.

Talált egy csinibabát, és lelépett érte.


Erre így utólag jöttem rá, sokáig voltam vak, bolond, és nagyon-nagyon szerelmes. De akkor, mikor azt mondta, hogy csak azért van velem évek óta, mert nem lenne hol laknia, és nem szeret, egy világ dőlt össze bennem.

És én vagyok az az ökör nőstény, aki évekig hajtogatta, hogy milyen rendes ember a férje, sose csalná meg, más, mint a többi disznó, és milyen jó apa, stb. Erre kiderül, hogy többször is megcsalt, de olyan jól adta a szerelmest, hogy én észre se vettem semmit.

Virágok, csokik, bókok minden nap, minden este összebújva alvás, egy szatyrot nem hagyott cipelni, kinyitja az ajtót előttem, stb.


És erre ez....


A válás után elkezdtem gondolkodni, hogy talán ideje lenne ismerkedni, biztos találok egy kedves, rendes pasit, aki el tud fogadni egy ilyen ronda nőt. Felregisztráltam egy társkereső oldalra.

Gyakorlatilag elárasztottak az üzenetek. Elkezdtem randizni.

Azt hamar levettem, hogy senki nem akar komoly kapcsolatot, sőt... mindenki csak egyéjszakásokat keres.

Ez először rettentően bántott, mert egyáltalán nem akartam ilyenekben részt venni.

Aztán egy-két alkalommal "beadtam a derekam", a testi szükségleteim kielégültek, és az lett, amit gondoltam: egyik pasi se hívott fel, nem keresett többet. Először megomlottam rendesen, de aztán úgy voltam vele, hogy minden férfi egyforma disznó, és legfeljebb egyre jók.


Aztán jött egy pasi, akivel előbb sokat (heteket) leveleztünk, és úgy találkoztuk. Tiszta sor volt, hogy szexelni fogunk. Meg is történt, és tényleg jó is volt. De reggel jött a hideg zuhany: én nem érzek iránta semmit. Azt a baráti vonzalmat se, meg azt a testit se. Abszolút semmit.

Én voltam az, aki mindenhol letiltottam, töröltem a számát, stb, és nem is kerestem többet, számára pedig elérhetetlenné tettem magam minden formában.


Aztán ez megismétlődött egy kollégával. (Szerencsére nem egy részlegen dolgozunk, nem kell összefutni naponta.) Hetekig flörtöltünk, húztuk egymást, stb. Randiztunk, elsőre nem is feküdtem le vele, pedig nagyon akarta, aztán mikor megtörtént, megint arra eszméltem utána, hogy minden érdeklődésem elvesztettem. Ő meg vidáman ecsetelte, hogy neki ez így pont jó, hogy csak szex van, és időnként összefuthatnánk. De mondtam, hogy bocs, ez ennyi volt. Elég kicsi az intim mérete, szóval rendszeres szexre nem is tudom elképzelni.

Nem hogy vonzalmat nem érzek, azóta szinte undorodok tőle, folyton az jár a fejemben, milyen kicsi a kukija. :(( Ő meg nyomulna.


Azóta volt még egy találkozásom. Itt már nettó arra mentem, hogy hiányzik a szex, és legyen valaki, aki... Aztán soha többé nem találkozunk.



Az egy dolog, hogy a férjem összetört minden szinten, és valami meghalt bennem lelkileg. De azok a hímneműek, akikkel összefutottam, annyira távol állnak mindentől, ami számomra a férfit jelenti, hogy a nem igaz.

Teljesen az az érzésem, hogy nincsenek rendes, mély kapcsolatok, csak összejárnak az emberek du.gni, és az a cél, hogy minél több meglegyen.

Eddig úgy voltam, ha két ember tetszik egymásnak, érdeklődnek, jót tudnak beszélgetni, és jó a szex: keresni fogják egymást újra és újra.

De nem ezt látom, és nem csak én, barátnők, ismerősök, kollégák közt is ezt látom. Az emberek használják egymást, és dobják a másikat utána, mint azt a bizonyos papírzsepit.


Rájöttem, hogy valami alapvetően megváltozott bennem.

Megutáltam a férfiakat. Az összeset. Kb. úgy tekintek rájuk, mint egy vibrátorra, két lábbal. És sajnos eddig a többség be is bizonyította, hogy ennyit ér, nem többet. Aki meg nem, az nekem nem kell, mert addig érdekel, amíg egyszer lefekszek vele, aztán a gondolattól is beteg vagyok, hogy újra lássam.

Mindezekhez hozzáteszem, hogy a szexet önmagában élvezem, és eléggé helyreállt az önbizalmam is.


Csak nem tudok férfinek hinni, nem tudok benne bízni, és lassan emberszámba se veszem őket. Nem lassan, konkrétan itt tartok. Hogy a férfiak nem emberek, mert nincsenek érzelmeik, nem képesek szeretni, csak testi szükségleteik vannak, amiket állati szinten kielégítenek valakivel.


De valami a lelkem mélyén azt súgja, hogy ez így nagyon nincs rendben. Az nem lehet, hogy úgy születnek szerelemes versek, dalok, képek, hogy az a férfi képtelen lenne bármit is érezni. Szeretnék újra szerelmes lenni, szeretném hinni (és elhinni!), hogy valaki képes engem is szeretni.


De így nem megy. Mikor valaki szerelmet vallott, szó szerint röhögőgörcsöt kaptam, és otthagytam.

Senki se tudja, mi zajlik bennem, most öntöm ki először.


Hetek óta (vagy hónapok? Már nem is tudom) nem is akarok találkozni senkivel. Azért az egy du.gásért minek, utána meg olyan szinten megvetem, (mert pont olyan állat, mint a többi), hogy képtelen vagyok hozzáérni.


Próbáltam másképp hozzáállni a pasikhoz, de nem megy. Valahogy mindenkiről kiderül idővel, hogy csak egy alantas állat, és újra megerősítést nyer, hogy semmire se jók.


Eljutottam odáig, hogy inkább leszek egyedül, és nem alacsonyodok le odáig, hogy odaadjam magam egy ilyen állatnak, hogy kiélje magát rajtam.


De tudom, hogy ez így nincs rendben.



2014. nov. 6. 10:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Akkor legyél leszbikus... Én férfi vagyok és elég lenne nekem egy nő is, de még nem találtam olyan nőt akinek ugyanannyi vágya és igénye lett volna a szexre,szerelemre,meg mindenre. Minden nő csak 1-2 évig igényli ezt, utána már csak valami halvány szeretet és elfogadás van bennük és elég nekik 1-2 hetente szeretkezés. És ezek után csodálkoztok, hogy más karjaiban, aki akkor is igényli a szenvedélyt kötünk ki? Én ha szerelmes vagyok a páromba 5 év után is ugyanúgy lángolok érte és vágyom rá, de fordítva még sosem tapasztaltam ilyent...
2014. nov. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Wow, hát komolyan undorral olvastam ezt. Ok megbántottak, de felfogod te miket beszèlsz? Milyen jogon ès milyen alapon nèzed le a másikat akit nem is ismeraz igazán? Te jobb vagy? Mègis mitől? Kicsit itt magadon kène elgondolkodnod, mert túlságosan magas lóról beszèlsz pedig nagyon nem vagy hibátlan te se...
2014. nov. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Titusztitusz ***** válasza:
100%
Azért én azt tanácsolnám hogy NE VEGYÉL EGY KALAP ALÁ MINDEN FÉRFIT...Gondolom neked sem esne az jól, ha egyes férfiak elkezdenék írkálni mondjuk ide hogy "a nők mind ugyanolyanok, csak a pénzes palira hajtanak, meg arra, hogy megcsalják a férjüket"...Na...Éppen ezért NE ÁLLTALÁNOSÍTS...Vannak ilyen férfiak, és vannak olyanok...Viszont az Isten azért adott agyat, és értelmet a nőknek (is), hogy használják...Szóval ahogy elnézem, a te esetednek az a legfőbb problémája, hogy KÉPTELEN VAGY felismerni a férfiak esetében azokat a hímnemüeket, akik RENDESEK-BECSÜLETESEK-TISZTESSÉGESEK...Pedig vannak ilyenek is, hidd el...(Mint ahogy nőkben is vannak ilyenek...)Csak fel kéne ismerned ezeket az illetőket...Szóval próbálj meg tanulni az eddigi esetedböl, és a jövőben KÜLÖNÖSEN FIGYELJ ODA ARRA, hogy milyen férfival állsz szóba bármikor is...És a legfőbb dolog:SOHASE A SZAVAKNAK(!!) HIGGY, HANEM A TETTEKNEK...Ez alapszabály minden párkapcsolat esetében, és ha EZT az aranyszabályt megfogadod, sohasem kell majd csalódnod férfiakban szerintem...
2014. nov. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

MEnnyi ideje tudtad meg, hogy az exed átvert?


Mert szerintem még nem dolgoztad föl ezt a traumát, és ezért nem tudsz továbblépni.


lehet, hogy jó lenne egy tényleg hozzáértö pszichológust felkeresni, aki segít lerendezni magadban a csalódást, meg a bizalomvesztést. Utána van csak esélyed arra, hogy leliklet alkalmas legyél egy új, normális kapcsolatra.

2014. nov. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Véletlenül se érezd magad rossz embernek az érzéseid miatt. Ne engedd hogy az itt válaszoló emberek bűntudatot ébresszenek benned az érzelmeid miatt.


Ami neked kell az egy pszichológus. Ajánlom hogy keress egyet és hetente egy alkalommal látogasd. Ha úgyérzed nem működik, keress másikat.


A gyakorikérdéseken erre a problémádra nem fogsz megoldást találni, csak utálkozást és ítélkezést.


Neked kell ezt megoldanod, és kérj szakértő segítséget.

2014. nov. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Pont ez az, hogy nem akarok általánosítani.

Tudom az eszemmel, hogy nem minden pasi ilyen.

Csak nem tudom elhinni a szívemmel, és akikkel találkoztam, ők se igazán erősítettek meg az ellenkezőjében, és akkor finoman fogalmaztam.


A válásnak három éve.


A másik, amit észrevettem, hogy a környezetem (pl. munkahelyen) nem tud semmit a találkozásokról, és kb. úgy kezelnek, mintha egy kiéhezett állat lennék, aki előtt elég megcsóválni egy kukit, és azonnal ész nélkül ráveti magát.

Hát ez se abban erősít meg, hogy a pasikban van érzés és érték.


Mondjuk inkább meghagyom őket abban a hitben, hogy évek óta senkim se volt. :)

2014. nov. 6. 11:24
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Foglald el magad valami mással. Keress hobbit, sportolj, a pszichológus is jó ötlet. Ne keress párt egyelőre. Egyáltalán ne foglalkozz a férfiakkal. Ha úgyis a két lábon járó vibrátort látod bennük, akkor vegyél egy vibrátort, és egyelőre érd be azzal. Aztán majd eljön az az idő is, amikor elhalványulnak a férjedtől kapott borzalmas lelki sebek, és nem állsz ehhez a témához ilyen szélsőségesen. Az meg egyébként is jellemző, hogy a szerelem akkor toppan be az ember életébe, amikor felhagy a hajszolásával.
2014. nov. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok kérdező!Szinte a tapasztalataink is pontosan egyeznek,azt leszámítva, hogy még nem voltam férjnél!


Megmondom mi változott.Sikerült megismernem valakit,aki minden téren megfelel és állati jó vele a szex.Összejárunk,viszont nem komoly köztünk a részéről (még),noha nekem vannak érzelmeim. Alakulgat a dolog,és remélem nagyon, hogy jó irányba! Ha nem, akkor kezdem újra az ismerkedést, illetve néha-néha feljárok még a társkeresőre én is!


Sajnos anélkül, hogy hamar lefeküdnél valakivel, nagyon nehezen fogsz eljutni bármeddig is. A szex amíg nincsenek érzelmek, úgysem fontos és megértem, hogy kiábrándultál és azért feleslegesen egy találkozót nem akarsz senkivel.


Ja és ne add fel tényleg :)

2014. nov. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

Te ott rontottad el az életed, hogy a szexet lealacsonyítottad egy testi gyakorlatra, és összefeküdtél akárkivel.


Menj el pszichológushoz, segít rendbejönni.


De kérdező, tanulj meg valamit: szexet CSAK szerelemmel csinálunk.

2014. nov. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

" és kb. úgy kezelnek, mintha egy kiéhezett állat lennék, aki előtt elég megcsóválni egy kukit, és azonnal ész nélkül ráveti magát. "


Bocsi, de sajnos ilyen vagy.

2014. nov. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!