Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos hogy ezek utan a feleseg...

Jogos hogy ezek utan a feleseg kidobta a ferje testveret csaladostol?

Figyelt kérdés
A ferj testvere anyagilag tonkrement ezert csaladostol hozzajuk koltozott. Van harom gyereke es egy felesege a testverenek. Ugy volt hogy negy honapig maradnak. A felesegnek egy remalomma valtak ezek a honapok ugyanis a testver felesege a sogorno aki nem dolgozik egy koszfeszek annak ellenere hogy ott lakott halmozta a mosatlant,nem takaritott rendszeresen,a sart behordtak a hazba.Az utolso csepp az volt a felesegnel hogy a ferj tesoja eladta a szekrenysort, ami nem az o tulajdona.Ezek utan a feleseg magabol kikelve kidobta oket a hazbol. Ti mit tettetek volna?
2014. nov. 6. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit tettem volna? Tapsoltam volna hozzá. Hamarabb kellett volna kidobni.
2014. nov. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hamarabb dobtam volna ki. És a szekrénysor ellopása után még a rendőröket is ráhívtam volna. Mert ha eladod ami nem a tiéd, akkor azt először el kellett lopni.

Én mér az eslő hónap végén kibobtam volna, mert már az is gáz hogy lelakta a lakást.

2014. nov. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
És a férj mégis mit csinált?
2014. nov. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 csabika1971 ***** válasza:
94%
Ha ilyen trék akkor ennek már a régi lakásukban is voltak nyomai. Ezért én már ideglenesen lakni sem hívtam volna őket.
2014. nov. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy még fel is jelentem. Na jó, ezt nem, de megérdemelné. Én is kidobtam volna. De könyörgöm ne úgy írd, hogy a férj, meg a feleség, a testvér stb. Ez nekem annyira személytelen még így ismeretlenül is. Miért jó ez az E/3 ragozás? :( Bocsi az offért.

Egyébként a véleményem tartom, jól tetted, hogy kidobtad őket. Mert gondolom te a feleség vagy, ha nem, akkor a férj.

2014. nov. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jogos.
2014. nov. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Így még a 4 hónap is nagyon nagyon sok volt.
2014. nov. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Abszolút jogos. Undorító, milyen emberek vannak. Remélem nincs szándékodban ilyen emberekkel tartani a kapcsolatot a jövőben. Egyébként igen, a kérdés: mit tett a férj? Mert ha ezek az ő szemében apróságok, az ő értékrendjén is elgondolkoznék.
2014. nov. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos.
2014. nov. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!