Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem engedi dolgozni...

Miért nem engedi dolgozni anyukám testvérét a férje?

Figyelt kérdés
Anyukám testvére soha sem dolgozott mert a férje nem engedi, ez mire jo? Meg ha lenne eleg pénzük, de konkretan anyukám tartja el őket. Allandoan penzt küld nékik, tudom én hogy csak jót akar, de akkor is ezt nem erzem igy jonak. Itthon meg anyukám állandó panaszkodasat kell hallgatnom, hogy igy nincs pénzünk ugy nincs pénzünk, milyen szegények vagyunk stb.. Mar tobbszor probaltam errol beszelni vele, de o azt mondja h ez igy fog maradni.. Anyukám testvérének meg az is tiltva hogy pl szortelenitse magat bárhol is, mert a férje ugy szereti, meg a lábát se borotvalhatja le.. Nektek mi errol a véleményetek?
2014. aug. 5. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert ezzel is birtokolni, lealacsonyítani akarja.

Nekem az a véleményem, hogy az a férj egy b*rom, és nem egy férfi. A nő meg ostoba, hogy hagyja. Anyukád meg már bocs, de egy madár, hogy ezt hagyja.

2014. aug. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
itt anyud a legnagyobb h.le már bocs
2014. aug. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a tipikus uralkodó pasi, aki tárgynak tekinti a feleségét.

A pszichológiában ők külön kategóriát képviselnek.

Önbizalom hiányos, jelentéktelen ember, aki a gyengébbeken uralkodik ettől érzi magát többnek.

Ehhez talált egy megfelelő gyenge, akarat nélküli társat.


Anyukád meg ugyanúgy nem százas.

Ha máskor panaszkodik a pénz miatt akkor szólj rá, hogy magának köszönheti mert másoknak adja, akik nem érdemlik meg, úgyhogy ha már előteremtette a feltételeket a csórósághoz akkor legalább hallgasson.

Az egész családtól veszi el a pénzt ez nem csak egy kis magánakció az egész családot érinti.


A tesójának is megmondanám, hogy szégyen, hogy másokon élősködik két családot tesz tönkre vele.

Vegyen már erőt magán és tegye ki a férjét és keressen valami munkát. Nem lesz könnyű ilyen háttérrel de talán egy takarítást még talál...esetleg még pedzegetném neki, hogy mennyire rossz nektek, hogy mi mindenre nem jut...talán észbe kap.


Anyukádat meg meg kell győzni, hogy nem ő felelős a tesója h.lyeségéért felnőtt ember vállalja a felelősséget és rakja rendbe az életét ne rajtatok élősködjön mert az egész családtól veszi el azt a pénzt és még csak el sem gondolkodik rajta, hogy ezzel nektek lesz rosszabb.

Apukád, mit szól mind ehhez?

2014. aug. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rosszindulatú férje van, aki egyáltalán nem törődik vele és az egész családot lehúzza a feleségével együtt. Az ilyet szerintem kezeltetni kéne.
2014. aug. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!